چون صادقیان قلیان کشیده او را نمی‌خواهیم!!

چون صادقیان قلیان کشیده او را نمی‌خواهیم!!

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: شش ماه دیگر همه باشگاه‌های لیگ برتری حسرت داشتن کمیته فنی پرسپولیس را خواهند خورد.

امیر عابدینی در مورد هجمه‌ای که علیه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس و همچنین اعضای هیات مدیره به راه افتاده است به طوری که حمید استیلی مجبور شد با چند رسانه گفت‌وگو کند و بگوید که این صحبت‌ها را نکرده گفت: آنچه که هیات مدیره باشگاه مصوب می‌کند باید اجرایی شود و حمید استیلی هم به عنوان سخنگوی باشگاه می‌تواند نظرش را صریح بگوید، سایر اعضای هیات مدیره هم می‌توانند نظراتشان را بدون هیچ منعی بیان کنند بدون آنکه بخواهند مواخذه شوند.

چون صادقیان قلیان کشیده او را نمی‌خواهیم!!

وی ادامه داد: کمیته فنی هم باید ابتدا شرح وظایفش مشخص و آیین‌نامه‌ای تدوین شود که این آیین‌نامه توسط مدیرعامل باشگاه به هیات مدیره برود و مصوب شود در نوشتن آیین‌نامه کمیته فنی هم باید شرح وظایف کمیته‌های فنی باشگاه‌های تراز اول دنیا را مدنظر قرار داد اینکه کمیته فنی آن باشگاه‌ها چه کاری قرار است انجام بدهند و ما هم باید طبق آن و مطابق با قوانین فیفا آیین‌نامه را نوشته و تصویب کنیم در آن صورت همه‌چیز قانونمند است.

مدیرعامل سابق باشگاه داماش گیلان گفت: رحیمی مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرده تا قبل از شکل گرفتن کمیته فنی می‌خواهد حکمی صادر کند و من به همراه یک گروه کارشناس آیین‌نامه کمیته فنی را بنویسیم و آیین‌نامه توسط هیات مدیره تصویب شود و علی دایی هم یک آدم کاملا حرفه‌ای است و می‌داند که هیات مدیره توسط معیارهای قانونی و حقوقی تصمیم‌گیری می‌کند و در آن صورت مشکلی با کمیته فنی نخواهد داشت. کمیته فنی مقابل علی دایی نیست بلکه حامی سرمربی است نه علی دایی که هر کس دیگر هم سرمربی باشد کمیته فنی حامی اوست.

عابدینی با اشاره به صحبت‌های مطرح شده درباره صادقیان در جلسات هیات مدیره گفت: من هم شنیده‌ام که گفته‌اند چون صادقیان قلیان کشیده او را نمی‌خواهیم البته استیلی گفته من چنین حرفی نزده‌ام ولی من این را می‌گویم وقتی علی دایی بازیکنی را از نظر فنی تایید می‌کند دیگر آن بازیکن را پرسپولیس می‌خواهد و اگر خدایی‌ناکرده بازیکنی اشکالی در مسائل فرهنگی و اجتماعی داشت وظیفه کمیته‌های فرهنگی و اجتماعی باشگاه است که آن اشکال‌ها را برطرف کند نه آنکه خط بطلان بر روی بازیکن بکشند در آن صورت ما چه کاری برای اجتماع کرده‌ایم. صادقیان مورد تایید کادر فنی است بنابراین در پرسپولیس هم می‌ماند.

وی در مورد احتمال امضای قرارداد همکاری با باشگاه‌های میلان، نایمخن هلند و اینکه میلانی‌ها گفته‌اند از همکاری با پرسپولیس رضایت ندارند گفت: دو کار خوب رویانیان ابتر ماند یکی قراردادی که با صداوسیما پیش برده بود باید اسناد و مدارک آن قرارداد پیدا شود زیرا اعضای هیات مدیره سابق به من گفته‌اند که این مدارک در حال نهایی شدن بود و قرارداد خوبی هم بود بنابراین رحیمی باید آن قرارداد را ادامه بدهد.

عابدینی افزود: بحث دوم لینک‌هایی که با باشگاه‌های اروپایی مثل میلان گرفته بود، ما می‌خواهیم آکادمی باشگاه پرسپولیس را به باشگاه‌های اروپایی متصل کنیم ضمن اینکه در نقل و انتقال بازیکن به اروپا هم فعال شویم. بازیکن پرسپولیس و بازیکنان ایران نباید به کشورهای حوزه خلیج فارس ترنسفر شوند زیرا در این کشورها چیزی به فوتبال آنها اضافه نمی‌شود اما اگر بازیکنان به اروپا منتقل شوند به داشته‌های بازیکنان ما اضافه خواهد شد بنابراین با کمک هیات مدیره و مدیرعامل می‌خواهیم با باشگاه‌های میلان ایتالیا، واشاش مجارستان و نایمخن هلند قرارداد همکاری امضا کنیم.

عابدینی در مورد اینکه انتقادهای زیادی از کمیته فنی پرسپولیس که هنوز تشکیل نشده آغاز شده گفت: متاسفانه برخی افراد با وجود آنکه مسئولیتی در گذشته در این سمت‌ها داشتند اما آن را به تمسخر گرفتند زیرا درک حقوقی و علمی از جایگاهی که در اختیارشان بود نداشتند. شنیده‌ام که علی پروین گفته شأن برخی از آنها بالاتر از آن بود که عضو کمیته فنی شوند باید بگویم ما اگر مقابل اجتماع و مردم برای خودمان شأنی در نظر بگیریم و بحث خدمتگزاری را فراموش کنیم در آن صورت چگونه می‌توانیم ادعای پرسپولیسی بودن یا خادم مردم بودن را داشته باشیم. ما همه ادعا داریم که برای کمک به پرسپولیس آمده‌ایم آیا کار بدی کرده‌ام که چنین کاری کرده‌ام؟ به شما قول می‌دهم شش ماه دیگر همه باشگاه‌ها حسرت داشتن کمیته فنی پرسپولیس را بخورند و بگویند ای کاش در این مورد ما هم از پرسپولیس الگوبرداری کرده بودیم.

وی در مورد اینکه حساب‌های باشگاه پرسپولیس همچنان مسدود است گفت: من در آن بخش کاری ندارم مسئولیت آن بخش بر عهده هیات مدیره و مدیرعامل است و خودشان مشکل را حل می‌کنند.

مدیرعامل سابق داماش در مورد اینکه الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان اعلام کرده داماش حق انتقال از گیلان را ندارد گفت: حرفی که او زده قانونی است اما سوال من این است اکنون که مسئولان داماش گیلان می‌گویند که دیگر نمی‌توانیم در رشت هزینه کنیم چه باید کرد؟ مسئولان گیلان جلو بیایند و پرداخت دیون باشگاه را قبول کنند و تعهد بدهند که داماش به سرنوشت چوکا و سپیدرود دچار نمی‌شود حاضرم 3 سال به طور رایگان باشگاه را به آنها بدهم تا اداره کنند.

منبع: فارس

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه