چرا پارکت انتخاب کنیم ؟

خیلی از افراد ، پارکت را بخاطر حس آرامش و آسایش در محیط زندگی اشان استفاده میکنند . پارکت را می توان در منازل ، ادارات ، مراکز تجاری استفاده کرد و دارای مزیت های بسیار زیادی است که آن را برای هر مکان ، انتخابی ضروری میکند .

یکی از مزیت های پارکت ، جذابیت و کیفیت بالای چوب است که این محصول را از محصولات دیگر که برای پوشش زمین استفاده می شود متمایز می نماید .

خیلی از مردم دوست دارند پارکت را در منزلشان انتخاب کنند ولی بخاطر هزینه از آن صرف نظر می کنند  و از محصولات مشابه ارزانتر همچون کفپوش و…. استفاده می کند در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است .پارکت به     اندازه ای که در تصور عموم گران به نظر می آید ، نیست .

چرا پارکت انتخاب کنیم ؟

پارکت یک محصول با دوام است که عمر بسیار طولانی تری نسبت به محصولات دیگر که برای پوشش زمین بکار می رود را دارد ، همچنین دارای رنگ ، طرح و فرمت های مختلفی هست که قابلیت تطبیق پذیری با هر محیطی را دارد و همچنین به ارزش ملک شما می افزاید و زیبایی و گرمای خاص به آن می بخشد . این نوع پوشش همچنین بهتر از انتخابی مثل فرش است . فرش به نظر انتخابی راحترمی آید در حالیکه خیلی سخت تمیز می شود .

 

اگر شما حیوان خانگی ویا بچه ای داشته باشید  شما هر روز مجبور به تميز کردن و جارو کشيدن فرش مي باشيد و اگر به صورت اتفاقی سفيد کننده ايی روی فرش شما ريخته باشد ،رنگ فرش از بين ميرود و به راحتی قابل تعمير نيست در حالی که پارکت به شما اجازه ميدهد که سريعا محلول ريخته شده را پاک کنيد و نگهداری و تميز کردن آن بسيار ساده و اسان ميباشد و احتياج به مراقبت دائمی مانند فرش ندارد.

 

چرا پارکت انتخاب کنیم ؟

در هنگام خرید پارکت باید به نکات زیر توجه کنید :

1 – اولین نکته در هنگام خرید پارکت ، کیفیت محصول ، ضمانتنامه و گارانتی محصول می باشد و بهتر است از شرکت های معتبر خریداری شود .

2 – نوع کاربری آن می باشد که در صنعت با درجه AC  مشخص می شود که در ذیل   توضیح      خواهیم  داد :

AC1  : منطق مسکونی با تردد کم : مناسب برای اتاق خواب و فضای با تردد کم .

 

AC2 : مناطق مسکونی با تردد معمولی مناسب برای اتاق پذیرایی و ناهار خوری .

 

AC3 : مناطق مسکونی پرتردد و مناطق تجاری با تردد سبک ، مناسب برای مناطق مسکونی پرتردد و مناطق    تجاری با تردد کم .

 

AC4 : مناطق تجاری با تردد معمولی .

 

AC5 : مناطق تجاری با تردد زیاد مانند فروشگاههای بزرگ .

 

3 –  اتخاب رنگ مناسب: انتخاب پارکت مناسب با  برای فضای شما بسيار اهميت زيادی دارد زيرا. رنگ طرح و ابعاد پارکت تأثیر بسیار زیادی در فضای داخلی شما می گذارد . در واقع در هنگام انتخاب رنگ پارکت باید رنگی را انتخاب کنید که متناسب با روحیه ، نیاز و فضای شما باشد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه