پیشنهاد عجیب و جالب رامین رضاییان برای حضور تماشاگران

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 2 دی

رامین رضاییان یکی از باتعصبهای تیم پرسپولیس گفتگویی انجام داده که هم جالب و در قسمتهایی هم عجیب است !

پیشنهاد عجیب و جالب رامین رضاییان برای حضور تماشاگران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

رامین رضائیان به فکر هواداران این تیم است و می گوید خدا کند مسئولان باشگاه چاره ای پیدا کنند تا تماشای بازی های این تیم رایگان شود. او در گفت و گو با خبرورزشی توضیحاتی در این باره می دهد و همچنین از شرایط این روزهای پرسپولیس می گوید.
سرما خوردگی ات بهتر شد؟
نمی دانم این ویروس چه بلایی است که به جان من افتاده. ۴،۵ تا از بچه های دیگر هم این ویروس را گرفته اند. البته خود من حالم نسبت به روزهای قبل بهتر شده است.
برای بازی با پدیده که مشکلی ندارید؟
نه. انشالله تا آنموقع کامل حالمان خوب می شود. حتما جلوی این تیم بازی می کنیم.
نظرسنجی برنامه ۹۰ را دیدی؟
بله، آقای برانکو بهترین مربی نیم فصل اول لیگ برتر شد.
اتفاقا می خواستیم در این باره بپرسیم. استقلالی ها که می گویند هوادارانشان رای نداده اند و برانکو با چنین اختلافی برده است.
خب هواداران پرسپولیس بیشتر از هواداران تیم های دیگر هستند. از طرفی فراموش نکنید که تیم ما در هفته های اول فصل تا رده های پائین جدول رفت. به نظر من نتایجی که برانکو با پرسپولیس گرفت قابل تقدیر است. حساب کنید او و بازیکنان توانستند تیم را از رده پائینی بالا بکشند و تا چهارم برسانند. به نظر من حق برانکو بود که اول شود. البته ویسی، گل محمدی و پرویز خان مظلومی هم مربیان خوبی هستند که در تیم هایشان عملکرد موفقی داشته اند ولی مسئله برانکو این بود که پرسپولیس را خیلی بالا کشید و مستحق چنین عنوانی بود. البته هواداران و مردم هم خیلی به او و پرسپولیس لطف دارند.
این نشان می دهد که پرسپولیسی ها از کار شما راضی هستند.
بله، دقیقا. پرسپولیسی ها که واقعا به ما لطف دارند. همیشه لطف داشته اند. حتی زمانی که می باختیم تیم را کلی حمایت می کردند. این یک اتفاق خیلی قشنگ برای ما بود. الان مهم این است که نباید از این اتفاق ها مغرور شویم و تلاش مان را دو چندان کنیم. باید تمرین کنیم تا بتوانیم دوباره نتیجه بگیریم.
برانکو در مصاحبه ای گفت بود که اگر پیشنهاد خوب باشد، از پرسپولیس می رود.
من بازیکن هستم و نمی توانم درباره کادر مدیریتی و مربیگری دخالتی داشته باشم. فقط می توانم بگویم که پرسپولیس موفق شده است. علت موفقیت پرسپولیس هم یکدست بودن و تیم بودن است. بازیکنان برای تیم مایه می گذارند. برانکو هم خیلی خوب تیم را جمع کرده و موفق بوده. اگر او پیشنهاد خوبی داشته باشد می تواند برود، به هر حال ما که درباره برانکو و مربیان دیگر تصمیم گیرنده نیستم. ولی با توجه به اینکه تیم خوبی شده ایم، به نظرم باید این ترکیب حفظ شود و کسی از جمع ما نرود. همه ما برای موفقیت تیم تلاش می کنیم. الان بازیکنان همه جوره پشت هم هستند و حمایت می کنند. انشالله بتوانیم آخر فصل هواداران را خوشحال کنیم.
خود تو چقدر به اروپا رفتن فکر می کنی؟
الان که هیچ. تمام فکرم و تمرکزم روی بازی های پرسپولیس است. ما دو بازی سخت در پیش داریم. فقط به این دو مسابقه پیشرو فکر می کنم و انشالله که بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم.
بازی با پدیده و استقلال خوزستان در پیش است…
بله، هر دو مسابقه از بازی های سخت ما هستند. یکی بیرون از خانه و یکی داخل خانه. به نظر من هر دو بازی برای ما شیرین و قشنگ می شود. امیدوارم مردم به استادیوم بیایند و ورزشگاه را پر کنند.
فکر می کنی چه زمانی دوباره برای بازی های پرسپولیس، ۶۰، ۷۰ و حتی ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند.
من از مسئولان باشگاه می خواهم که بازی های پرسپولیس را رایگان کنند. مردم گناه دارند. اینقدر پول بلیت بدهند. خیلی ها کارمند هستند. شرایط سخت است. من از مسئولان خواهش می کنم حتی شده از پول ما کم کنند و بازی ها رایگان شود.
واقعا؟
بله، من حاضرم این اتفاق بیفتد و از پول ما بازیکنان کم کنند. مثلا بگویند پول بلیت ۶۰۰ نفر از دستمزد من کم شود و ۵۰۰ نفر از دستمزد یکی دیگر. همه بازیکنان حاضرند این کار را کنند تا مردم دوباره به استادیوم ها بیایند. خیلی ها ندارند این ۱۰، ۱۵ هزار تومان را بدهند. پرسپولیس یه هوادارانش نیاز دارد. وقتی ۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه بیاید تمام استرس ما از بین می رود.

 

در همان یک ربع اول کلی استرس بازیکنان را می گیرد ولی وقتی هوادار داشته باشیم، شانس بردمان بیشتر می شود. به نظر من ارزش دارد که باشگاه چنین کاری کند. یک زمانی آقای هدایتی لطف می کرد و بلیت ها را می خرید. خیلی دوست داریم امثال او دوباره بیایند و این کار را کنند. مردم هم بتوانند به استادیوم بیایند. به نظرم باشگاه باید فکری کند. هوادار پول تاکسی می دهد. در سرما می آید. ۱۵ هزار تومان هم باید پول بلیت بدهد. خب سخت است. امیدوارم بازی های ما رایگان شود.
البته اگر ببرید ممکن است مردم استقبال زیادی کنند.
بله، قطعا همینطور است. ما اگر خوب بازی کنیم و ببریم، مردم می آیند. ولی الان شرایط اقتصادی مردم هم سخت شده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي