مطالب پيشنهادي

پپ گواردیولا پس از ۱۸ سال نامزدی ، عروسی کرد / عکس

تاريخ : 2 ژوئن
بازدید : 1669

پپ گواردیولا پس از ۱۸ سال نامزدی ، عروسی کرد / عکس

پپ گواردیولا مربی تیم بایرن مونیخ طی مراسمی خصوصی و کاملاً صمیمی مراسم ازدواجش را برگزار کرد.

پپ گواردیولا پس از ۱۸ سال نامزدی ، عروسی کرد / عکس, جدید 1400 -گهر

پپ گواردیولا و نامزدش کریستینا سرا بالاخره به طور رسمی به یکدیگر «بله» گفتند و پیوند زناشویی بستند. این ازدواج بی سر و صدا روز پنج شنبه در محله ای کوچک نزدیکی بارسلونا  برگزار شد و حضاری که برای مراسم فراخوانده شده بودند به خوبی توجیه شده بودند که پای رسانه‌ها را به این جشن کوچک باز نکنند.

در واقع گواردیولا پس از ۲۰ سال زندگی مشترک با نامزدش تصمیم گرفت بالاخره ازدواجش را رسمی کند و از همین رو دوازده نفر از دوستان و نزدیکان صمیمی‌اش را به مراسم ازدواجش فراخواند.

به گزارش «یورو اسپرت» در این مراسم والدین همسر گواردیولا هم حضور داشتند و جشن در حضور سه فرزند پپ و کریستینا برگزار شد. ماریا، ماریوس و والنتینا سه فرزند گواردیولا هستند که به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۱، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ به دنیا آمده‌اند.

پپ که در این فصل توانست رکورد سریع‌ترین قهرمانی در بوندس لیگا به همراه بایرن مونیخ را بشکند از تعطیلات به وجود آمده نهایت استفاده را کرد و بالاخره تن به ازدواج داد. گواردیولای ۴۳ ساله روز شنبه هم به همراه

همسر و فرزندانش راهی مراکش شده تا ماه عسلش را در این کشور و البته کازابلانکا سپری کند. این شهر برای پپ خاطره انگیز هم هست چون او توانسته قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را در همین منطقه جشن بگیرد.

آن طور که رسانه‌های محلی خبر داده‌اند او پرواز چارتری برای دوستانش که در مهمانی دوازده نفر عنوان شده‌اند گرفته و آن‌ها را به جشن خود در مراکش فراخوانده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي