مطالب پيشنهادي

پسر امریکایی در متروی تهران دستگیر شد

دسته بندي : اجتماعی,اخبار,حوادث
تاريخ : 2 جولای
بازدید : 1050

پسر امریکایی در متروی تهران دستگیر شد

پسر مقیم آمریکا به خاطر دختر مورد علاقه‌اش ایستگاه مترو را به هم زد. صدای فریاد‌های پسر جوان در ایستگاه مترو پیچیده بود. آن‌قدر عصبانی بود که حتی ماموران مترو نیز حریف نمی‌شدند. تنها یک راه وجود داشت تا جلوی عربده‌کشی‌های پسر جوان گرفته شود آن هم دست به کار شدن پلیس بود.

ساعت ۱۹:۴۰، چهارم تیرماه ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از یک مورد درگیری روی سکوی شمالی ایستگاه متروی شمالی تهرانپارس مطلع شدند.

پسر امریکایی در متروی تهران دستگیر شد, جدید 1400 -گهر

ماموران جهت همکاری با عوامل حراست متروی تهرانپارس بلافاصله به محل رفتند. با حضور ماموران در ایستگاه مترو و آغاز بررسی‌های پلیسی و تحقیق از عوامل حراست ایستگاه مشخص شد، پسر جوانی ناگهان وارد حریم ریلی مترو شده و شروع به عربده‌کشی، ایجاد رعب و وحشت و بر هم زدن نظم عمومی کرده است.

 مسئولان مترو هم با دیدن این صحنه بلافاصله برق را قطع کرده و ماجرا را به نیروهای حراست اطلاع داده‌اند. این درحالی بود که این کار پسر جوان باعث ازدحام جمعیت و تأخیر در حرکت قطارها شده بود.

در ادامه ماموران در اقدامی ضربتی متهم را بازداشت کردند و از داخل تونل بیرون آوردند و او را به اتاق حراست منتقل کردند. متهم وقتی در اتاق حراست در مقابل ماموران قرار گرفت، خود را آرمان ۲۶ساله معرفی کرد و گفت: من ۱۶‌سال است که در آمریکا زندگی می‌کنم و به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام به ایران آمده‌ام.

امروز او را در ایستگاه مترو پیدا کردم ولی او به درخواست من جواب رد داد و من نیز دست به چنین اقداماتی زدم. سپس دختر مورد علاقه آرمان که نازنین نام داشت به اتاق حراست دعوت شد. دختر جوان نیز با تأیید گفته‌های آرمان به‌عنوان شاهد به همراه پسر تبهکار به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با تأیید این خبر، گفت: پس از تشکیل پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا فرستاده شد.

 

منبع: shahrvand.ir

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي