پروین: آزادی را برای الهلال جهنم کنید

ورزش ایرانی:پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: از تمام رسانه‌ها خواهش می‌کنم در مورد سیروس بیشتر بگویند و بنویسند.

 ابتدا در خصوص سالگرد سیروس قایقران، اظهار داشت: به خدا شرمنده خانواده سیروس شدم. دلم برایش تنگ شده است خیلی دوست داشتم بر سر مزارش حضور پیدا کنم و فاتحه‌ای بفرستم اما برخی گرفتاری‌ها اجازه نداد.
پروین: آزادی را برای الهلال جهنم کنید
وی افزود: دوست ندارم این طور برداشت شود که حالا قایقران از میان ما رفته من چنین صحبت هایی را در مورد مرحوم قایقران  میزنم. او یکی از بهترین شاگردان من بود که به استادش احترام می‌گذاشت. هیچ‌وقت پاس گلی را که به مهدی فنونی‌زاده داد و او هم دروازه کره را باز کرد، فراموش نمی‌کنم. به نظرم یک روز به یاد ماندنی برای من بود که همیشه مقابل چشمانم می‌آید.
پروین عنوان کرد: از تمام رسانه‌ها چه نوشتاری و چه تصویری می‌خواهم درباره سیروس بیشتر بنویسند و بگویند. به خدا نسل‌ امروزی باید بیشتر درباره این اسطوره گیلانی بداند. سیروس شاگردی بود که یک بار سرش را مقابل استادش بلند نکرد تا جوابی بدهد. به خدا مربیگری کردن برای این شاگردها همیشه یک افتخار است. انشاالله کاری کنید که خانواده این عزیز در آرامش زندگی‌شان را ادامه دهند. هیچ وقت یاد و خاطره سیروس که همیشه زیرچشمی او را زیرنظر داشتم فراموش نمی‌شود.
پروین در خصوص بازی پرسپولیس و داماش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایران و صعود سرخ پوشان به فینال، گفت: به بازیکنان و کادر فنی تبریک می‌گویم اما مردیم و زنده شدیم تا این بازی تمام شد. پرسپولیس برد اما این شکست چیزی از ارزش‌های داماش کم نمی‌کند. آنها فوتبالی بسیار خوب و منطقی را ارائه کردند و جا دارد به جوانانش تبریک بگویم.
پروین در خصوص کیفیت بازی نیز گفت: بالاخره بازی در چمن مصنوعی شرایط خاص خودش را دارد. داماش سالیان زیادی است که با این زمین آشناست. اما در کل شرایط برای دو تیم یکی بود. به نظرم پرسپولیس در ضربات پنالتی مزد تجربه زیاد خود را گرفت چون خدا وکیلی بازیکنان این تیم بسیار خوب و باتجربه پنالتی زدند.
پروین در مورد رویارویی پرسپولیس با سپاهان در فینال جام حذفی نیز اظهار داشت: یک بازی بزرگ در انتظار دو تیم است، مخصوصا برای پرسپولیسی‌ها که لیگ را از دست داده ‌اند.باید پرسپولیس با برنامه و جسورانه بازی کند.حیف است که تا اینجا آمده و حالا در یک بازی جام را از دست بدهد.
وی در پایان ضمن دعوت از مردم برای حمایت از استقلال در بازی مقابل الهلال نیز گفت: وقتی بحث ملی و رویارویی ما مخصوصا با این عرب‌ها در میان است همه باید ملی فکر کنیم. روز سه‌شنبه استقلال ایران بازی دارد و مثل همیشه آزادی را برای الهلالی‌ها جهنم کنیم و دست در دست همدیگر به دنبال سربلندی فوتبال ایرانی باشیم. همیشه گفته‌ام و باز هم می‌گویم وقتی عرب‌هایی که 500 تماشاگر در بازی‌های خود در ورزشگاه نمی‌بینند، با دیدن 100 هزار هوادار در آزادی دست و پای خود را گم می‌کنند و انگار وارد جهنم شده‌اند. امیدوارم نمایندگان ما این هفته هر 3تایی بردهای شیرین را به دست آورند.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه