پرده برداری از پروژه جدید مایکروسافت توسط بیل گیتس

پرده برداری از پروژه جدید مایکروسافت توسط بیل گیتس

 

پرده برداری از پروژه جدید مایکروسافت توسط بیل گیتس

طی پرسشی که در بخش ویژه‌ای از سایت اجتماعی Reddit از بیل گیتس بنیان‌گذار مایکروسافت پرسیده شد، وی از پروژه جدید خود با مایکروسافت و اینکه چند سالی است که وقت خود را روی این پروژه گذاشته، پرده برداشت.

پروژه جدید در واقع یک دستیار شخصی است که به افراد تمام امور را یادآوری می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا چیزهایی که می‌خواهند پیدا کنند و به هر آن چه که توجهشان را جلب نموده، به دست آورند.

او در بیانیه‌ای درباره آینده این فناوری جدید توضیح داده است:

در ۳۰ سال آینده، بیش از هر زمان دیگری با پیشرفت در عرصه فناوری روبرو خواهیم بود. حتی در ۱۰ سال بعد، مسائلی نظیر مشکلات بینایی، مشکلات مربوط به درک گفتار و ترجمه به راحتی حل خواهند شد که این اتفاق جای بسی خشنودی و امیدواری است.
اموری چون چیدن میوه‌ها و یا جابجا کرن بیماران در بیمارستان توسط ربات‌های مکانیکی انجام خواهد شد. به محض آن که روبات‌ها/کامپیوترها به سطح قابل قبولی در توانایی‌هایی دیداری و حرکتی برسند، استفاده از آن‌ها در بخش‌های گسترده‌ای به آسانی ممکن خواهد بود.
در حال حاضر پروژه‌ای که به همراه تیم مایکروسافت، مشغول کار بر روی آن هستم، یک دستیار شخصی است که بتواند به افراد تمام امور را یادآوری می‌کند و به آن‌ها کمک کند تا چیزهایی که می‌خواهند پیدا کنند و هر آن چه که توجهشان را جلب نموده، به دست آورند. نکته مهم پایانی این که این پروژه در تمام گجت‌ها قابل اجراست.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه