پاسخ رامبد جوان به ماجرای کنایه اش به مهران مدیری

رامبد جوان به ماجرای کنایه اش به مهران مدیری واکنش نشان داد که در ادامه می خوانید

پاسخ رامبد جوان به ماجرای کنایه اش به مهران مدیری

تا دیروز هیچ چیز راجع به سیگار کشیدن مهران عزیزم نمی دونستم. بدیهیه که ساده لوحانه ترین فکر اینه که من بخوام به کسی تیکه بندازم یا حسودی کنم. اونم به مهران عزیز دل هممون.

رامبد جوان نوشت:

سلام رفقا. عزیزان چندین وقته که براتون چیزی ننوشتم. ١-خدایا مارو غنی تر و عمیق تر و مدبرتر کن. تعدادی از شما عزیزان دلتون جنگ می خواد تماشا کنین. دلتون می خواد آدمای محبوبتون مثل گلادیاتورها بیفتن به جون هم و شما فریاد بزنین: آره بکشش!!!

باید این توضیح رو یه بار برای همیشه بدم که من به این دنیا نیومدم که با چیزای خوب بجنگم به دنیا نیومدم که مهربونی و خنده رو خراب کنم. یه دور من و عادل رو در برابر هم قرار دادن و این رقابت شوخ طبعانه با حمایت‌های زشت داشت تبدیل می شد به یک جنگ. در صورتی که من و عادل رفیقای قدیمی هستیم و هردومون از موفقیت هم لذت می بریم.

حالا هم مهران عزیزم که برای من و هممون بسیار محترم و عزیزه. اگر کمی گفتگوها و مصاحبه های من از ١۵ سال پیش تا الان بررسی کنین می بینین که همیشه ازش به عنوان”نابغه ی تلویزیون” یاد کردم.

ترک سیگارم برام خیلی مهمه و دلم می خواست به همه اعلام کنم. اما تا دیروز هیچ چیز راجع به سیگار کشیدن مهران عزیزم نمی دونستم. بدیهیه که ساده لوحانه ترین فکر اینه که من بخوام به کسی تیکه بندازم یا حسودی کنم. اونم به مهران عزیز دل هممون.

سعی نکنین آدمایی که دارن براتون کاری می کنن رو در برابر هم قرار بدین. بی نتیجه است. ٢- دوستتون دارم حتی اگه بعضی وقتها مثل بچه های دوساله فکر کنین.

پاسخ رامبد جوان به ماجرای کنایه اش به مهران مدیری

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه