مطالب پيشنهادي

وجود جسد خفاش در قوطی چای

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : 1 ژوئن
بازدید : 942

وجود جسد خفاش در قوطی چای

 یکی از شهروندان مشهدی هنگام باز کردن قوطی چای خارجی که از یکی از مغازه ها خریداری کرده بود با جسد یک بچه خفاش رو به رو شد. این شهروند مشهدی قوطی چای را به دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی آورد و خواستار انتشار این خبر و گوشزدی به مسئولان مربوط به کنترل کیفی محصولات وارداتی به کشور شد.

وجود جسد خفاش در قوطی چای, جدید 1400 -گهر

این بسته چای با برند ˈالعطورˈ با نشان ˈایزو ۲۲۰۰۰ˈ و برچسب سلامت از ایران، کالای وارداتی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که بر روی درب آن تاریخ انقضا را ماه ۱۰ (اکتبر) سال ۲۰۱۵ اعلام شده است. خبرنگار ایرنا با مرکز بهداشت شهر مشهد تماس گرفت و موضوع را با مسئول مربوطه در میان گذاشت و وی پیگیری مساله را از طریق معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی مشهد پیشنهاد داد. پیگیری خبرنگار ایرنا از طریق معاونت غذا و دارو به یکی از کارشناسان مرتبط با واردات و صادرات کالا ختم شد؛ وی در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر چگونگی کنترل کیفیت کالاهای وارداتی در گمرک ایران گفت: اگر کالایی قانونی وارد کشور شود در گمرک توسط واحد مربوطه از محصول نمونه برداری شده و آزمون سلامت از آن گرفته می شود.

وجود جسد خفاش در قوطی چای, جدید 1400 -گهر

وی که نخواست نامش در این گزارش ذکر شود، افزود: معمولا محصولات غذایی وارداتی که کنترل کیفیت می شوند، برچسب سلامت دارند. روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در پاسخ گفت: شهروندی که کالا را خریده می تواند به واحد بهداشت این دانشگاه مراجعه و از واحد صنفی مربوطه شکایت کند تا به مورد وی رسیدگی شود.

منبع: pardad.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي