واکنش رامبد جوان به درگیری در استدیو خندوانه و شلیک گاز اشک آور

در ادامه به جزییات خبر واکنش رامبد جوان به درگیری در استدیو خندوانه و شلیک گاز اشک آور می پردازیم.

واکنش رامبد جوان به درگیری در استدیو خندوانه و شلیک گاز اشک آور

با مطرح شدن خبری پیرامون شلیک گاز اشک آور در پشت صحنه برنامه خندوانه رامبد جوان به این موضوع واکنش نشان داد و جزییات این حادثه را اعلام کرد.

با اشاره به اینکه یکی از تماشاچیان برنامه‌ خندوانه در پشت صحنه‌ی از اسپری گاز اشک آور استفاده کرده است گفت: روزی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تماشاگر به استودیو خندوانه می‌آیند،استودیو خندوانه هم منطقه نظامی نیست که ما آن‌ها را بگردیم.

جوان  با بیان اینکه برای حضور در این برنامه، با کسانی که از قبل ثبت نام کرده‌اند تماس گرفته می‌شود و آن‌ها بعد از توجیه شدن برای رعایت یک سری مسائل، مثل نوع پوشش به استودیو می آیند عنوان کرد دیروز هم همین روند طی شد و زمان افطار، طبق روال این ایام اعلام کردیم که مهمانان ما روزه‌هایشان را باز کنند. یک مخزن بزرگ آب جوش هم برای این منظرو تهیه کرده‌ایم و گذاشته‌ایم. دیروز از قضا آب جوش تمام شده بود و بچه‌ها دوباره آب گرم داخل مخزن ریختند،‌اما برای اینکه کمی قل بخورد و جوش بیاید،‌ سه دقیقه وقت لازم بود.

به گفته‌ جوان در این حین یک آقایی می‌آید و می‌گوید آب جوش را به من بدهید؛ چون همسرم باردار است، یکی دیگر از مهمانان هم مخالفت می‌کند و می‌گوید نمی‌شود.

او ادامه داد: در نهایت این دو نفر با هم بحثشان می شود و وسط درگیری آب جوش می‌ریزد روی یکی از آن‌ها، آن آقا هم از کیف دور کمرش اسپری اشک آور در می‌آورد و روی صورت آن یکی خالی می‌کند.

به گفته‌ مجری خندوانه، این اتفاق چون جلوی در استودیو می‌افتد،‌باعث می‌شود تا کل استودیو آلوده به گاز اشک آور شود. بعد از این ماجرا هم ماموران اورژانس و آتش‌نشانی و پلیس هم پشت صحنه‌ برنامه می‌ایند و کسی را که گاز اشک آور استفاده کرده، با خودشان می‌برند.

جوان در پایان گفت: سه نفر از بچه‌های ما هم روانه بیمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعویق افتاد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه