X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

تاريخ : ۲۳ خرداد
بازديد : 652

جزئیات این خبر را می توانید در ادامه این مطلب گهر بخوانید. از اینکه مثل همیشه گهر را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

رامبد جوان مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» که شب گذشته یکشنبه ۲۱ خرداد در بخش خنداننده شو این برنامه از گروه خود حمایت کرد و از حضار که باید رای می‌دادند درخواست کرد که به یک شرکت کننده از گروه او و اشکان خطیبی رای دهند، در زمان رای‌گیری حضار این درخواست جوان را اجرا کردند. این رفتار جوان واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

جوان درباره این رفتار خود نوشت: «سلام عزیزان. نکته‌اى رو با هم مرور کنیم.

ما در طول عمر و زندگیمون نقش‌هاى مختلفى ایفا مى‌کنیم و در هر کدوم قواعد مختلفى رو باید رعایت کنیم که قطعا توضیحش لزومى نداره و براى هممون مفهومه.

بنابراین من به عنوان سازنده «خندوانه» وظایفى دارم که تا به حال به کمک کل گروه «خندوانه» و حمایت و هدایت شما سعى کردم رعایتشون کنم.

و البته به عنوان سرگروه یک گروه هم وظایفى دارم که تا آخرین لحظه باید سعى کنم از پس اجزاء و قواعدش بربیام. یکى از این قواعد حمایت کردنه.

مى‌فهمم که دیشب نسبت به حذف بابک و بالا اومدن بهنام دلخور و معترضین و این حق مسلم و بدیهى شماست و از اونجا که خندوانه رو تا به حال حمایت کردین و همیشه به من مهر و انرژى دادین، توقع نداشتین من خارج از قاعده رامبد «خندوانه» عمل کنم، ولى لطفا فراموش نکنین که در موقعیت من رامبد سرگروه هستم و حق مسلم و بدیهیمه که از تیمم حمایت کنم حتى به اندازه خرج کردن خودم و این یعنى رعایت کردن قاعده بازى و مسابقه. پس همینه که جذابش مى کنه و باعث مى شه شما سر من فریاد بزنین و البته کلى هم فحش بدین(که من هم به روم نمیارم و مثل همیشه خودم رو رفیق شما مى دونم) پس:

بخوانید :   عکس روشنک گرامی با استایل خاص

١-شما با تمام عصبانیتتون خوشگل‌تر و جذاب‌ترین و این نشون مى‌ده که «خندوانه» و خنداننده شو رو دوست دارین. ولى زیاد هم طولش ندین که براى سلامتیمون ضرر داره.

٢-بابک رفاهى به خندوانه خواهد اومد و براى هممون اجرا خواهد کرد (به عنوان کمدین و نه در مسابقه)

٣-اگر موقعیت مشابهى پیش بیاد باز هم از گروهم حمایت خواهم کرد.

۴-دوستتون دارم.

۵-اگر قواعد یه بازى و مسابقه رو رعایت نکنیم خیلى لوس مى‌شه.

۶-خیلى مخلصم.»

حواشی خندوانه واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي