مطالب پيشنهادي

واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

تاريخ : ۲۳ خرداد
بازديد : 1176

جزئیات این خبر را می توانید در ادامه این مطلب گهر بخوانید. از اینکه مثل همیشه گهر را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

رامبد جوان مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» که شب گذشته یکشنبه ۲۱ خرداد در بخش خنداننده شو این برنامه از گروه خود حمایت کرد و از حضار که باید رای می‌دادند درخواست کرد که به یک شرکت کننده از گروه او و اشکان خطیبی رای دهند، در زمان رای‌گیری حضار این درخواست جوان را اجرا کردند. این رفتار جوان واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

جوان درباره این رفتار خود نوشت: «سلام عزیزان. نکته‌اى رو با هم مرور کنیم.

ما در طول عمر و زندگیمون نقش‌هاى مختلفى ایفا مى‌کنیم و در هر کدوم قواعد مختلفى رو باید رعایت کنیم که قطعا توضیحش لزومى نداره و براى هممون مفهومه.

بخوانید :   عکس مهراوه شریفی نیا قبل و بعد از خودکشی!

بنابراین من به عنوان سازنده «خندوانه» وظایفى دارم که تا به حال به کمک کل گروه «خندوانه» و حمایت و هدایت شما سعى کردم رعایتشون کنم.

و البته به عنوان سرگروه یک گروه هم وظایفى دارم که تا آخرین لحظه باید سعى کنم از پس اجزاء و قواعدش بربیام. یکى از این قواعد حمایت کردنه.

مى‌فهمم که دیشب نسبت به حذف بابک و بالا اومدن بهنام دلخور و معترضین و این حق مسلم و بدیهى شماست و از اونجا که خندوانه رو تا به حال حمایت کردین و همیشه به من مهر و انرژى دادین، توقع نداشتین من خارج از قاعده رامبد «خندوانه» عمل کنم، ولى لطفا فراموش نکنین که در موقعیت من رامبد سرگروه هستم و حق مسلم و بدیهیمه که از تیمم حمایت کنم حتى به اندازه خرج کردن خودم و این یعنى رعایت کردن قاعده بازى و مسابقه. پس همینه که جذابش مى کنه و باعث مى شه شما سر من فریاد بزنین و البته کلى هم فحش بدین(که من هم به روم نمیارم و مثل همیشه خودم رو رفیق شما مى دونم) پس:

بخوانید :   عکسهای آتلیه ای مرجانه گلچین با میکاپ متفاوت

١-شما با تمام عصبانیتتون خوشگل‌تر و جذاب‌ترین و این نشون مى‌ده که «خندوانه» و خنداننده شو رو دوست دارین. ولى زیاد هم طولش ندین که براى سلامتیمون ضرر داره.

٢-بابک رفاهى به خندوانه خواهد اومد و براى هممون اجرا خواهد کرد (به عنوان کمدین و نه در مسابقه)

٣-اگر موقعیت مشابهى پیش بیاد باز هم از گروهم حمایت خواهم کرد.

۴-دوستتون دارم.

۵-اگر قواعد یه بازى و مسابقه رو رعایت نکنیم خیلى لوس مى‌شه.

۶-خیلى مخلصم.»

حواشی خندوانه واکنش رامبد جوان به حواشی خندوانه + اینستاپست

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+