دانلود فیلم خارجی رایگان

واریز پول اشتباهی به حساب این خانم زیبا باعث دردسرش شد

تاريخ : 8 جولای

واریز پول اشتباهی به حساب این خانم زیبا باعث دردسرش شد

واریز پول اشتباهی به حساب این خانم زیبا باعث دردسرش شد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی ۲۰۰ میلیونی بانک اگر پول زیادی به حساب شما واریز شود چه واکنشی نشان خواهی داد؟به راستی شما چه عکس العملی نشان خواهی داد هنگامی که متوجه شوید اشتباهی وجه زیادی به حساب شما واریز شده است؟پاسخ به این سوال در افراد مختلف متفاوت است.

شاید برخی افراد در همان نگاه اول کل پول را برداشت نمایند و خرج نمایند.برخی از افراد هم هستند که به متصدی بانک مراجعه کرده و علت واریز وجه را جویا می شوند.اما نتیجه هر چه باشد از همان ابتدا مشخص است که پول به هر طریقی باشد از فرد گرفته می شود.

هنگامی که خانم مایکلا هاچینگز متوجه شد پول باداورده ای به حسابش خوابیده است بدون داشتن زره ای تردید انرا برداشت نمود و به کسب و کار زد.مایکلا در کار طراحی لباس است.مبلغ ۵۲ هزار پوند اشتباها از حساب شورای لیچفیلد به حسابش واریز شده بود.

واریز پول اشتباهی به حساب این خانم زیبا باعث دردسرش شد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خانم ۲۳ ساله به روزنامه سان می گوید درست است که من کار اشتباهی کرده ام اما هر چه باشد من هم بشرم و عاری از خطا و اشتباه نیستم.پلیس مرا اذیت نمود تنها به خاطر اینکه زیبا به نظر می رسیدم.مرا گنهکار م یدانند.این درست نیست.گنهکار واقعی فردی است که پول را به حساب من واریز کرده است.اینکه انها به خاطر اینکه من زیبا هستم اذیتم نمایند وحشتناک است.

 مایکلا فعلا بازداشت شده است و احتمالا به ۱۰ سال زندان محکوم خواهد شد.او همچنین موظف شده است ۱۵۰ ساعت بدون مزد کار نماید.اما به هر حال یا باید پول را پس دهد یا به زندان برود.بخش زیادی از پول پرداخت شده اما مایکلا هنوز ۶ هزار پوند دیگر قرض دارد.او اکنون با کار کردن در طویله پدرش سعی دارد قرض خود را پرداخت نماید.

منبع:دیلی خبر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي