همبازی شدن آنا نعمتی با دخترش در یک تئاتر

بهاره مشیری کارگردان این نمایشنامه خوانی در این باره  گفت: نمایشنامه ماه در آب نوشته محمد یعقوبی قرار است 16 آذرماه با بازیگران تئاتر و سینمای ایران در فرهنگسرای اندیشه خوانش شود. بنیاد خیریه “یاران برکت مهر” برگزاری این اجرا را بر عهده خواهد داشت.
وی ادامه داد: در این اجرا رایکا پور عرب دختر خردسال آنا نعمتی برای اولین بار به عنوان بازیگر در یک اثر نمایشی حضور خواهد داشت. آنا نعمتی، علی سرابی، پروین قائم مقامی، هومن کیایی، هنگامه حمیدزاده، ویدا جوان، علی تاجمیر و خودم بازیگران این نمایشنامه خوانی هستند. علی سرابی علاوه بر نقش خوانی مشاور کارگردان نیز هست و پریا طاهری هم در این کار با ما همکاری دارد.

همبازی شدن آنا نعمتی با دخترش در یک تئاتر
مشیری درباره دلائل انتخاب این اثر نمایشی گفت: نمایشنامه “ماه در آب” سال 92 منتشر شده است که من قبل از تصمیم برای اجرای آن نمایشنامه را بسیار دوست داشتم. از آنجا که این اثر متنی بسیار روان و ساده دارد و از فضایی خانوادگی برخوردار است. خود من نیز آثار یعقوبی را دوست دارم و آنها را دنبال می کنم از این رو تصمیم گرفتم ” ماه در آب” را برای نمایشنامه خوانی خیریه آماده کنم. برای این کار با خود یعقوبی نیز صحبت کردم و نظر مساعد او را هم گرفته ام.

نمایشنامه خوانی ” ماه در آب” شنبه 16 آذرماه ساعت 19 در فرهنگسرای اندیشه خوانش می شود.

 

منبع: مهر

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه