هزینه پلاسما جت بینی چقدر است؟

یکی دیگر از تکنولوژی های جدید و روش نوین برای عمل زیبایی بدون جراحی پلاسما جت می باشد که کاربردهای زیادی دارد. مثل لیفت بینی ـ بالا بردن پلک ـ از بین بردن افتادگی گونه و غیره…در صورت که ما امروز درباره هزینه پلاسما جت بینی چقدر است ؟ را آشنا می کنیم.

هزینه پلاسما جت بینی چقدر است؟

لیفت بینی با نخ روشی برای تغییر ظاهر بینی است که ممکن است از سوی تعدادی از پزشکان برای بیمارانی که علاقه‌مند به انجام جراحی بینی نیستند، پیشنهاد شود. اما باید این نکته را در نظر داشت که این روش، مورد تایید بسیاری از جراحان زیبایی بینی نیست. چراکه در روش لیفت بینی با نخ، تغییر عملکرد بینی که به منظور بهبود راه تنفس در بیماران دارای انحراف بینی الزامی است، امکان‌پذیر نیست. همچنین این روش بعد از جراحی ممکن است فرورفتگی‌ها و چین‌خوردگی‌هایی را در سطح پوست ایجاد کند و نخ از زیر پوست نمایان شود.

 

لیفت بینی با نخ چگونه انجام می‌شود؟

لیفت بینی با نخ با کمک نخ‌های ۳ بعدی و خاردار انجام می‌شود. در این روش با قراردادن نخ‌های مخصوص در زیر پوست، تغییراتی در پل و نوک بینی ایجاد می‌شود و با تحریک کلاژن‌سازی، بینی به سمت بالا کشیده شده و فرم دلخواه را می‌گیرد. این روش درمانی که نهایتا ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، تحت بیهوشی موضعی صورت می‌گیرد و پزشک متخصص با بررسی شکل فعلی بینی بیمار، تعیین می‌کند که چه تعداد نخ‌ برای لیفت بینی مورد نیاز است. مهمترین مزیت لیفت بینی این است که بیمار خیلی زود نتایج حاصل از درمان را در چهره خود مشاهده می‌کند. در نهایت پزشک توصیه‌هایی در خصوص بایدها و نبایدهای پس از درمان به بیمار ارائه می‌دهد.

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت بینی با نخ برای افرادی که تمایل دارند بینی خود را بدون جراحی تغییر شکل دهند، گزینه مناسبی است.  این روش در مقایسه با پرکننده‌ها عوارض کمتری داشته و به‌ نسبت روش‌های معمولی جراحی بینی نیز کم‌تهاجمی است. لیفت بینی با نخ در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود و دوره بهبودی راحت، کوتاه و بدون دردی دارد.

هزینه پلاسما جت بینی چقدر است؟

نتایج حاصل از لیفت با نخ چگونه است؟

بعد از لیفت بینی با نخ بیمار می‌تواند شاهد بهبود در شکل بینی خود باشد. تغییرات حاصل از درمان لیفت بینی با نخ شامل:

  • بالا رفتن پل بینی
  • بهبود زاویه لب و بینی
  • باریک شدن نوک بینی

زاویه ایده‌آل لب و بینی بین ۸۵ تا ۱۰۵ درجه است. پزشک متخصص در طول درمان سعی می‌کند با وارد کردن نخ‌هایی که طول متفاوتی دارند، زاویه و ارتفاع بینی را بهبود بخشیده و بینی را بالا بکشد.

مشاوره لیفت بینی با نخ

 بهتر است بیمار در طول مشاوره سوابق پزشکی حال و گذشته خود را به‌طور کامل در اختیار پزشک قرار دهد. پزشک تمام جزئیات لیفت بینی با نخ، گزینه‌های ممکن، روش اجرا، امکانات، هزینه، فرایند بهبود، پیشگیری از عفونت، خطر و عوارض جانبی لیفت بینی با نخ و انواع نخ‌های به‌کار رفته در لیفت را به بیمار شرح خواهد داد. دستورالعمل‌های ضروری قبل و بعد از جراحی توسط جراح  به بیمار ارائه می‌شود تا فرایند دوره بهبود سریع‌تر و کامل‌تر طی شود.

فرایند درمان لیفت بینی با نخ

پزشک برای شروع کار، بینی بیمار را با کرم بی‌حس کننده به‌مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه می‌پوشاند. سپس برای اینکه درمان راحت و بدون درد صورت گیرد، داروی بی‌حسی موضعی به پل بینی و نوک بینی بیمار تزریق می‌کند. برای تزریق نخ‌های لیفت، باید سوراخ بسیار کوچکی در نوک بینی ایجاد ‌شود. این قسمت تنها نقطه تزریق نخ‌ها به پل‌ بینی و نوک بینی است. تعداد نخ‌های مورد نیاز برای لیفت بینی در بیماران متغیر بوده و بعد از مشاوره توسط پزشک تشخیص داده می‌شود. کل فرایند درمان بیش از ۱۰ تا ۱۵ دقیق طول نمی‌کشد و نخ‌ها بعد از گذشت چند ماه جذب بدن می‌شوند. در طی این دوره کلاژن جدید اطراف نخ‌ها ساخته می‌شود. عمر نخ‌ها معمولا ۱ تا ۱٫۵ سال بوده و ماندگاری آنها بیشتر به شیوه زندگی فرد، سوخت و ساز بدنی و تعداد نخ‌های به‌ کار رفته بستگی دارد.

بهبود عمل لیفت بینی با نخ

دوره بهبود در لیفت بینی با نخ کوتاه بوده و بیمار خیلی سریع می‌تواند نتایج حاصل از درمان را مشاهده کند. تورم، سرخی و کبودی موقت از علائم طبیعی بعد از درمان بوده و معمولا ظرف چند روز برطرف می‌شود. ناحیه تزریق ظرف ۱ تا ۲ هفته بهبود یافته و کاملا ترمیم می‌شود. در لیفت بینی مشکل احتمال جابه‌جایی و حرکت مواد که در پرکننده‌ها مشاهده می‌شود، وجود ندارد.

 

هزینه پلاسما جت بینی چقدر است؟

معمولا این نوع عمل در مطب ها و کلینک های زیبایی صورت می گیرد.

و هزینه ای آن بستگی به تعداد جلسات و نوع لیفت یا همان پلاسما جت دارد.

هزینه پلاسما جت بینی از 800 هزار تومان به بالا می باشد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه