هتک حرمت به زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان ، بازرسی بدون مانتو و روسری

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 16 آگوست

هتک حرمت به زنان ایرانی توسط ماموران فرودگاه تفلیس گرجستان بار دیگر باعث آزرده خاطر کردن ایرانیان شده است، ماموران گرجستانی در اقدامی ناشایست فقط از زنان ایرانی خواستند برای بازرسی بدنی شال و روسری و مانتوی خود را در بیاورند و از گیت رد شوند!

ماجرای کامل هتک حرمت به زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان

هتک حرمت به زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان ، بازرسی بدون مانتو و روسری, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته و پیش از پرواز شماره ۷۲۲۴ ساعت ۷:۴۵ صبح تفلیس به اصفهان، مأموران این فرودگاه اقدام به هتک حرمت زنان مسافر ایرانی که با این پرواز عازم ایران بودند کردند.

وی افزود: مأموران فرودگاه تفلیس پیش از سوار شدن مسافران به هواپیما از مسافران زن ایرانی را مجبور کردند تا روسری، شال و مانتوی خود را بیرون آورده و با این حالت و در جلوی دید دیگران از داخل گیت رد و بعد سوار هواپیما شوند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این اقدام مأموران تلفیس در قبال زنان ایرانی در حالی است که مسافران زن دیگر کشورها بدون اینکه مورد مزاحمت آنها برای بیرون آوردن لباس قرار گیرند، بدون هیچ مسئله‌ای سوار به هواپیما شدند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه با جدیت این موضوع را پیگیری کند و از دولت گرجستان در این باره توضیح بخواهد.

وی در پایان گفت: لازم است تا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز به این موضوع ورود کرده و مسئله را با جدید مورد رسیدگی قرار دهد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي