مطالب پيشنهادي

نیلسون : می خواهم از پرسپولیس بروم

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 14 آگوست
بازديد : 510

نیلسون : می خواهم از پرسپولیس بروم

این روزها هر دو دروازه بان پرسپولیس عزم را جزم کرده اند تا از این تیم جدا شوند چون دیگر تحمل اینکه این فصل نیمکت نشین باشند و یک در میان بازی کنند را ندارند.

نیلسون : می خواهم از پرسپولیس بروم, جدید 1400 -گهر
از یک طرف سوشا مکانی در اندیشه حضور در لیگ صربستان است و از طرفی دیگر نیلسون کوره آ پرسولیس را جایی برای ماندنش نمی داند. حتی مثل اینکه به مدیربرنامه هایش هم اعلام کرده است که به فکر پیدا کردن یک تیم باشد.

ظاهراً یکی دو تیم برزیلی با مدیربرنامه های نیلسون وارد مذاکره شده اند و در صورتی که وضعیت، به آن شکلی که نیلسون می خواهد نشود، این سنگربان عطای ماندن در تیم سرخپوش را به لقایش خواهد بخشید که در این صورت سوشا دیگر قید رفتن را خواهد زد.

* چرا نیلسون می خواند برود؛ نیمکت نشینی نه …

نیلسون به اطرافیانش گفته که به خاطر مشکلات شخصی، تمایل زیادی برای بازگشت به کشورش دارد و آن را به نیمکت نشینی مرتبط نمی داند.

نزدیکان نیلسون می گویند که او حسابی از وضعیتش در پرسپولیس شاکی است به گونه ای که اگر به وی کارد بزنید خونش در نمی آید! این سنگربان برزیلی که فعلا در هتل زندگی می کند با مشکلاتی مواجه شده که حسابی اعصابش را به هم ریخته است.

هتل محل اقامت نیلسون برزیلی به دلیل بدهی باشگاه پرسپولیس پاسپورت این دروازه بان را گرو نگه داشته است. این در حالی است که ظاهرا مسئولین باشگاه پرسپولیس پول اقامت نیلسون را پرداخت کرده اند و مطابق شنیده ها گرو گرفتن پاسپورت به دلیل بدهی قبلی بوده است.

منبع: جام نیوز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي