مطالب پيشنهادي

نگاه کردن یک خاخام چشم چران به بدن برهنه زنان

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : 23 فوریه
بازديد : 1313

نگاه کردن یک خاخام چشم چران به بدن برهنه زنان

 

نگاه کردن یک خاخام چشم چران به بدن برهنه زنان, جدید 1400 -گهر

یک خاخام مشهور آمریکایی به ۵۲ مورد دیدزدن زنان برهنه از طریق فیلمبرداری از آنها در حمام کنیسه اش اقرار کرد و گناهکار شناخته شد. دادستان این پرونده می گوید بری فرویندل، ۶۳ ساله، خاخام کنیسه یهودیان ارتدکس در شهر واشنگتن احتمالا از ۱۵۰ زن برهنه فیلم گرفته است اما این خاخام به دستکم ۵۲ مورد اعتراف کرده است. فرویندل تا پیش از آنکه در اکتبر ۲۰۱۴ بازداشت شود برای ۲۵ سال خاخام کنیسه کشر اسرائیل در محله اعیان نشین جورج تاون در واشنگتن بود.

این خاخام یهودی پس از آن بازداشت شد که یکی از افراد مسئول بخش حمام کنیسه، دوربین مخفی جاسازی شده را در این محل پیدا کرد.

در پی این کشف، آقای فرویندل از عضویت در کنیسه اخراج شد. از جمله اعضای مشهور عضو این کنیسه، جک لو وزیر خزانه داری آمریکا و جو لیبرمن سناتور پیشین هستند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که فرویندل ابزار فیلمبرداری را در ساعت دیجیتالی مخفی کرده بود که در محوطه تعویض لباس و استحمام قرار داشت. او ابتدا به شش مورد چشم چرانی متهم شد اما بازرسی از محل سکونتش، افشای فیلم هایی دیگر را در پی آورد که بر ابزار دیجیتال ذخیره شده بود.

رونالد ماکن دادستان این پرونده گفته است که برای فرویندل، حکم زندانی سنگین درخواست می کند تا منعکس کننده سنگینی جرم او در نقض حریم خصوصی و کرامت قربانیان باشد.

نگاه کردن یک خاخام چشم چران به بدن برهنه زنان, جدید 1400 -گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي