نکاتی برای پیدا کردن یک باشگاه خوب

تاريخ : 16 آبان

نکاتی برای پیدا کردن یک باشگاه خوب را به شما عزیزان معرفی می کنیم که در ادامه می خوانید

نکاتی برای پیدا کردن یک باشگاه خوب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این تست‌ها نشان می‌دهند که آیا یک باشگاه، ارزش زمان و پول شما را دارد یا نه. تمام باشگاه‌ها مانند هم نیستند. برخی مربی‌های سطح پایین‌تر را استخدام می‌کنند، یا اصلا توانشان نمی‌رسد که یک مستخدم برای تمیزکاری بگیرند. بقیه، آنقدر شلوغ می‌شوند که امکان دارد مجبور شوید تمام شب، برای تمرین کردن با رک اسکات منتظر بمانید. بنابراین قبل از آنکه به یک باشگاه ملحق شوید، تحقیق کنید. در اینجا ۴ چیزی که مربیان برتر، در یک باشگاه به دنبالش هستند را بیان می‌کنیم.

اما این را بدانید که برای ورزش کردن، مجبور نیستید حتما بصورت ماهیانه هزینه‌ی باشگاه دهید. شما می‌توانید با استفاده از DVD ‌های ورزشی، یک برنامه‌ی تمرینی چربی سوز کامل را در خانه دنبال کنید.

آیا مربیان می‌دانند چه کار می‌کنند؟

اگر قصد دارید در کلاس‌های تناسب اندام شرکت کنید، می‌دانید که مهم است قبل از ثبت نام، برنامه‌ی کلاس‌ها را چک کنید. اما لازم است که یک یا دو کلاس را نیز امتحان کنید تا ببینید آیا مربی‌ها، وارد و حرفه‌ای هستند یا نه. حتی اگر باشگاه مورد نظر شما صدها کلاس داشته باشد اما مربیان خوبی نداشته باشد، ارزش ندارد که در کلاس‌ها شرکت کنید، چون ممکن است آسیب ببینید.

آیا فضای کافی وجود دارد؟

اگر از آن افرادی نیستید که بدون توجه به هیچ چیز، فقط وارد باشگاه می‌شوند، از تجهیزات استفاده می‌کنند، و سپس بیرون می‌روند، پس مهم است که طرز قرار گرفتن وسایل باشگاه را نیز بررسی کنید. او می‌گوید شما باید مطمئن شوید که باشگاه دارای تجهیزات مناسب، تعداد زیادی دستگاه که سالم هستند، و مهم‌تر از همه فضای کافی برای انواع تمریناتی که دوست دارید انجام دهید، باشد. اگر هیچ فضایی وجود ندارد که شما بتوانید تمرین «نوسان کتل بل» را انجام دهید یا دستگاه‌ها شلوغ هستند، واقعا اهمیتی ندارد که آیا آن دستگاه‌ها جدید هستند یا نه.

آیا شما می‌توانید یک شیک پروتئین پس از تمرین بگیرید؟

آیا فردی هستید که دوست دارد تمام روز را در باشگاه با تمرین کردن، نشستن در سونا، دوش گرفتن و گرفتن شیک از بوفه سپری کند؟ پس شما باید به وضوح ببینید که باشگاه، چه ضمائمی ارائه می‌دهد. بعنوان مثال آیا آنها شامپو، دئودورانت و صابون مجانی در حمام‌ها ارائه می‌دهند؟ یک میان وعده یا آبمیوه چطور؟

اشلی بوردن، یک مربی شخصی مشهور می‌گوید: اما اگر از آن نوع افراد نیستید، احمقانه است که اگر واقعا از آنها استفاده نمی‌کنید، هزینه باشگاهی را بپردازید که این امکانات را ارئه می‌دهد. شاید بهتر باشد به دنبال باشگاهی با امکانات اساسی‌تر باشید تا در پولتان نیز صرفه جویی شود.

اعضای فعلی باشگاه، چه چیزی را در مورد تسهیلات آن دوست دارند؟

برای آنکه اطلاعات بهتری در مورد نقاط مثبت باشگاه مورد نظرتان بدست آورید، از یک نفر در رختکن یا پس از کلاس بپرسید که چه چیزی را در مورد باشگاه دوست دارد. اگر همان چیزهایی بودند که شما در امکانات باشگاه به دنبالش هستید، ممکن است جفتتان را پیدا کرده باشید. بویل می‌گوید هر چیزی که شما را به یک باشگاه جذب می‌کند، باشگاهی که می‌خواهید به آن ملحق شوید، باید بهترین نسخه از آن را داشته باشد.

آیا زمان‌هایی که معمولا تمرین می‌کنید، باشگاه پر است؟

حتی اگر باشگاهی که شما پیدا کردید، یک برنامه کلاس عالی یا تجهیزات کاملا جدید دارد، اما اگر نتوانید به کلاس برسید یا فضای کافی برای تمرین مورد نظرتان پیدا کنید، تمام آن مزایا دیگر اهمیتی نخواهند داشت. پس در حوالی ساعتی که معمولا دوست دارید تمرین کنید، سری به باشگاه بزنید. نگاهی به دور و بر بیندازید تا ببینید کلاس‌ها چقدر پر بوده و تجهیزات و اتاق‌های تمرین با وزنه، چقدر اشغال هستند. اگر آنها کاملا پر هستند، شما یا باید زمان باشگاهتان را تغییر دهید، یا به دنبال باشگاه دیگری باشید.

آیا احساس می‌کنید که دستگاه‌ها چندان تمیز نیستند؟

حتی اگر شما جزو اولین افرادی هستید که به یک باشگاه تازه تاسیس ملحق می‌شوید، هنوز هم حیاتی است که محلی که در آن تمرین می‌کنید تمیز باشد. از آنجا که شما هر قسمت از تجهیزاتی که استفاده می‌کنید را لمس می‌کنید، این، یک عامل مهم برای انتخاب است که نمی‌توانید ریسک کنید و آن را نادیده بگیرید. مطمئن شوید که ضد عفونی کننده‌های دست، پاک کننده تجهیزات یا دستمال‌های میکروب کش در دسترس افراد قرار دارد تا تجهیزات مورد استفاده شان را پاک کنند.

آیا باشگاهتان در این آزمون مالی قبول می‌شود؟

شما خواه در یک باشگاه با امکانات شگفت انگیز ثبت نام کرده باشید یا باشگاهی که حداقل نیازهای شما را برطرف می‌کند، اگر از آن استفاده نکنید، یعنی پولتان را هدر داده اید، هیچ فرقی هم نمی‌کند که پول زیادی هزینه کرده باشید یا پول کمی. در اینجا یک راه سریع به شما می‌گوییم تا ببینید آیا ثبت نام کردن برای عضویت در یک باشگاه، ارزش پولی که می‌دهید را دارد یا نه. اول بفهمید که شارژ باشگاه در هر ماه چقدر است، سپس فکر کنید که چند بار در ماه به باشگاه خواهید رفت. تعداد دفعات مراجعه به باشگاه را بر ۲ تقسیم کنید (چون ممکن است تمایل شما برای رفتن به باشگاه، بیشتر از دفعاتی باشد که واقعا به باشگاه می‌روید). حالا پولی که هر ماه باید برای باشگاه پرداخت کنید را بر تعداد دفعات رفتن، تقسیم کنید.

اگر عدد بدست آمده (هزینه هر بار باشگاه رفتن) بیشتر از مقدار هزینه‌ای است که باشگاه برای کلاسهای تک جلسه‌ای دریافت می‌کند، پس شاید هنوز نباید کاملا متعهد شوید. باشگاه رویاهای شما می‌تواند هنوز همان بیرون باشد. هیچ نیازی نیست که خودتان را پایبند کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي