مطالب پيشنهادي

نظر هنرمندان مشهور درباره خداحافظی مجیدی

تاريخ : 3 نوامبر
بازدید : 2393

خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای فوتبال، با اظهارنظرهای مختلفی از سوی هنرمندان کشور همراه بود که در ادامه، می توانید نظرات تعدادی از آنها را بخوانید.

نظر هنرمندان مشهور درباره خداحافظی مجیدی, جدید 1400 -گهر

 

نظر هنرمندان مشهور درباره خداحافظی مجیدی, جدید 1400 -گهر

جمشید مشایخی: خوشحال و ناراحت هستم

از این اتفاق هم خوشحال شدم و هم ناراحت. ناراحت از اینکه دوران بازی فرهاد مجیدی تمام شد و خوشحال از اینکه او مثل یک مرد ایستاد و با اینکه هنوز هم در اوج بود فوتبالش را کنار گذاشت. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتواند بعد از این هم موفق عمل کند.

داریوش ارجمند: ای کاش مجیدی ۲۰ سالش بود

انسان‌ها موجودات آزادی هستند، اینکه مصلحت خود را تشخیص داده و بنابر آن تصمیم می‌گیرند. تصمیم فرهاد مجیدی هم قابل احترام است و از ارزش‌هایش به هیچ‌وجه کم نمی‌کند. همه می‌دانند هر آمدنی یک رفتن دارد ولی خاطراتی از آن بر جای می‌ماند.

نام فرهاد مجیدی با استقلال  مثل نام امیر قلعه‌نویی با این تیم گره خورد، همانطور که اسطوره استقلال  فرهاد مجیدی است، سمبل استقلال  هم امیر قلعه‌نویی است، اما امتیازی که مجیدی نسبت به همه بازیکنان دارد این است که در همه این سال‌های حضورش در فوتبال پیراهنش را عوض نکرد. او یک قهرمان اصیل باشگاهی بود و هیچ‌وقت فریب پیشنهاد قراردادهای بالای دیگر تیم‌ها را نخورد و الان هم که از فوتبال خداحافظی می‌کند چیزی از اسطوره بودنش کم نمی‌کند. برای اینکه مجیدی یک بازیکن بااخلاق و به درد بخور برای تیم بود و هر چه در توان داشت برای پیراهن استقلال  گذاشت و امروز هم ما آنچه را دوست داریم که فرهاد دوست دارد، ممکن است او بیشتر از این هم می‌توانست فوتبال بازی کند اما به تصمیم او احترام می‌گذاریم چرا که مجیدی را دوست داریم. به نظرم این بازیکن بیشتر از چیزی که باید به این باشگاه خدمت کرد و آبرو و حیثیتش را برای استقلال  گذاشت. بازیکنی که نه تنها فقط استقلالی‌ها، بلکه همه فوتبالی‌ها او را دوست داشته و دارند. محال ممکن است که نام مجیدی از ذهن‌ ما پاک شود. تأکید می‌کنم که خیلی‌ها فکر نکنند مشکلی بین امیر قلعه‌نویی  و فرهاد مجیدی وجود داشته نام این دو با هم گره خورده و هر دو با هم به استقلال  کمک کردند. مجیدی امروز می‌تواند الگوی همه فوتبالیست‌های ما باشد. چه در فوتبال و چه از نظر حرفه‌ای و اخلاق و البته چه از نظر کوتاه نیامدن در فوتبال. او درسن ۳۷ سالگی هم بهترین بازی‌ها را برای استقلال  انجام داد و این می‌تواند الگوی خوبی برای فوتبالیست‌های ما باشد. در محفلی که با امیر قلعه‌نویی  داشتیم همیشه از مجیدی تعریف می‌‌کرد و می‌گفت یکی مثل او باید در فوتبال ایران تکثیر شود. مجیدی با عشق کار می‌کند و به پول و قرارداد چشم‌‌داشتی ندارد.

به هر حال به نظر من مجیدی جز اینکه صلاح باشگاهش را بخواهد هیچ حاشیه‌ای در زندگی‌اش نداشت و من امیدوارم جوانان ما از او یاد بگیرند. اسطوره در باشگاه‌های ما کم نبودند و مجیدی هم جزو آن اسطوره‌های ما است. اسطوره‌هایی که خود او هم به آنها تعظیم کرده، مثل اسطوره‌ای به نام ناصر حجازی.

فرهاد مجیدی با جان و دل و با عشق برای استقلال  کار کرد و تأسف من فقط برای این  است که ای کاش فرهاد مجیدی الان ۲۰ سالش بود.

شک نکنید او در زمینه مربیگری هم می‌تواند یک مربی بااخلاق و فنی خوبی باشد و امیدوارم بازیکنانی مثل خودش را در این فوتبال پرورش دهد. بازیکنانی که با عشق و تعصب کار کنند. برای مجیدی آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم و امیدوارم بعد از فوتبالش دوران مربیگری‌ پرفروغی هم داشته باشد.

عبدالرضا اکبری: اگر بودم، دنبال مجیدی در زمین می‌دویدم

شوکه شدم. اصلاً این فکر را نمی‌کردم که مجیدی در این بازی خداحافظی کند اما این انتظار را هم داشتیم که او در اوج فوتبالش را کنار بگذارد همانطور که خودش هم پیش از این، حرفش را در این‌باره زده بود. به هر حال در یک بزنگاه عجیب و غریب این اتفاق صورت گرفت و تلخی‌اش غریبانگی آن بود که در میان حضور اندک هواداری کاپیتان از فوتبال خداحافظی کرد. فرهاد مجیدی هر وقت برای استقلال  به میدان رفت، با عشق بازی کرد، برای این تیم زحمت کشید و جایش در این تیم همیشه سبز است. همه عاشقانه مجیدی را دوست داریم و من خودم به شخصه برای مردمداری و انسان بودن فرهاد مجیدی احترام زیادی قائل هستم.

زمانی‌که بازی را می‌دیدم، همه در خانه بودیم و کل خانواده از این تصمیم شوکه شده بودیم. لحظه خیلی خاصی بود، لحظه‌ای که خیلی غافلگیر کننده بود اما من اگر فوتبالیست بودم و آنجا در زمین حضور داشتم وقتی فرهاد می‌خواست چهارگوشه زمین را ببوسد، به سمت او می‌دویدم حتی به قیمت اخراج از زمین. می‌دویدم تا به پاس همه زحماتش در زمین از او تشکر کنم. به نظرم باید برنامه‌ریزی هم طوری صورت می‌گرفت که خداحافظی مجیدی بعد از پایان بازی صورت می‌گرفت تا بازیکنان دو تیم در این لحظه خداحافظی او را همراهی کنند. به هرحال با همه این‌ها به او خسته نباشید می‌گویم، به مجیدی می‌گویم فرهاد جان  اسمت، نامت و این بازی‌‌های متعصبانه و عاشقانه‌ات در ذهن همه مردم ایران می‌ماند. امیدوارم فرهاد مجیدی خیلی زود دوران مربیگری خود را شروع کند و به عنوان مربی موفقی شناخته شود.

نظر هنرمندان مشهور درباره خداحافظی مجیدی, جدید 1400 -گهر

نیما شاهرخ‌شاهی: با خداحافظی مجیدی من هم اشک ریختم/فوتبال فرهاد تمام نشده بود که بخواهد خداحافظی کند

بازیگر سینما و تلویزیون هم از خداحافظی فرهاد مجیدی ناراحت است. نیما شاهرخ‌شاهی که جزو آن دست استقلالی‌های متعصب هنری است این اتفاق را تلخ دانست و باورش این بود که مجیدی می‌توانست بیشتر از این هم فوتبال بازی کند.

*خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال را چطور دیدید؟
خیلی تلخ، خیلی… به من که خیلی سخت گذشت.
*اصلاً فکرش را می‌کردید که این اتفاق صورت بگیرد؟

نه اصلاً، حتی چندروز قبل که جست گریخته خبرهایی در این زمینه شنیده بودم می‌گفتم دروغ است و شایعه… اما وقتی بازی استقلال  و مس را دیدم شوکه شدم. اصلاً باورم نمی‌شد که این مجیدی است که دارد از فوتبال خداحافظی می‌کند.
*به نظر شما این تصمیم درست بود؟

در این مقطع من دوست نداشتم مجیدی از فوتبال خداحافظی کند. به نظرم فوتبال فرهاد تمام نشده بود که بخواهد خداحافظی کند هر چند که معتقدم همیشه در اوج رفتن زیباست اما استقلال  الان با کمبود مهره مواجه است و وقتی بازیکن تأثیرگذاری مثل مجیدی از تیم جدا می‌شود به هر حال نبودش روی تیم مؤثر است و من امیدوارم در نیم‌فصل، استقلال  بازیکنان خوبی را جذب تیم کند تا با کمبود بازیکن مواجه نشود.

*لحظه خداحافظی مجیدی چه اساسی داشتید؟
لحظه خیلی بدی بود. من هم مثل خیلی از هواداران استقلال  در این لحظه اشک ریختم و غمگین بودم. وقتی مجیدی آخر بازی چهارگوشه زمین را می‌بوسید بغض گلویم را گرفته بود. لحظه‌های تلخی بود.

*مجیدی در ورزشگاه کم تماشاگر هم از فوتبال خداحافظی کرد و این اتفاق هم یکی از دیگر تلخی‌های این خداحافظی بود، درست است؟
بله. من خیلی از اینکه این اتفاق در بازی مس صورت گرفت ناراحت شدم. بهتر این بود که مجیدی بعد از بازی با تراکتور از فوتبال خداحافظی کند من خودم خیلی دوست داشتم خداحافظی او در یک ورزشگاه صدهزارنفره انجام بگیرد.

پرستو صالحی: مجیدی تصمیم درستی گرفت

به نظرم این اتفاق خیلی ناراحت کننده بود. اصلاً دوست نداشتم یک روز خداحافظی مجیدی از فوتبال را ببینم اما متأسفانه این اتفاق صورت گرفت هر چند که معتقدم مجیدی بهترین تصمیم را گرفت چرا که در اوج از فوتبال خداحافظی کرد. اگر چه خیلی سخت است که یک بازیکن در اوج از فوتبال خداحافظی کند اما مجیدی با این مسئله هم کنار آمد و بهترین تصمیمی که می‌توانست بگیرد را، گرفت. متأسفانه بعضی از فوتبالیست‌ها هستند که می‌خواهند به هر شکل ممکن در این فوتبال بمانند اما مجیدی جزو این دسته نبود. او در اوج خداحافظی کردن را به همه چیز ترجیح داد تا با این شرایط همچنان محبوب هم باقی بماند. درست است که این خداحافظی برای ما سخت بود اما تصمیم به جایی بود، درست بود و برای مجیدی خوب. من امیدوارم او در آینده در زمینه مربیگری هم بتواند موفق عمل کند.

یوسف کرمی: از خداحافظی مجیدی ناراحت شدم

فرهاد مجیدی، بازیکن بزرگی بود و افتخارات زیادی هم برای فوتبال ایران به ارمغان آورده بود. واقعاً خیلی حیف شد که او از فوتبال خداحافظی کرد. من خودم به شخصه از خداحافظی مجیدی ناراحت شدم و مطمئنم این خداحافظی برای خیلی از مردم هم سخت بود، اما به هر حال در ورزش قاعده‌ای است که هر ورزشکاری یک روز می‌آید و یک روز هم ورزشش به پایان می‌رسد. مجیدی هم درگیر این قاعده ورزش شد و به هر حال باید از فوتبال خداحافظی می‌کرد اما خوشحالم که این خداحافظی با شیرینی همراه بود و او در اوج، فوتبال خود را کنار گذاشت و هیچ وقت مجبور به خداحافظی نشد. برای فرهاد مجیدی آرزوی موفقیت دارم.

امیر غفارمنش: حال خوشی ندارم

حالم اصلاً خوب نیست. چند روز است اصلاً حال خوبی ندارم. این خداحافظی برایم خیلی سخت و تلخ بود. برای فرهاد مجیدی زود بود که از فوتبال خداحافظی کند، او به اندازه یک جوان ۲۴، ۲۵ ساله در زمین می‌دوید و آماده بود چون حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کرد، چون هیچ‌وقت به حاشیه نمی‌رفت. او تیزهوش بود و توپ‌های مرده را به گل تبدیل می‌کرد، توپ‌هایی که یک بازیکن ۲۴، ۲۵ ساله هم نمی‌توانست از آن استفاده لازم را ببرد، اما به هر حال مجیدی در نقطه اوج فوتبالش از فوتبال خداحافظی کرد و به نوعی ایستاده از فوتبال خداحافظی کرد، اما من می‌گویم ای کاش برای دربی برگشت بود.

حتی اگر شده باشگاه از او درخواست کند برای بازی دربی برگشت بیاید و این بازی، بازی خداحافظی او باشد تا مجیدی در یک بازی پرتماشاگر از فوتبال خداحافظی کند. واقعاً خیلی حیف شد که مجیدی رفت. من اصلاً حال خوشی در این شرایط ندارم. حتی همسرم به من می‌گوید چرا دو روز است اینطوری شدی. به او می‌گویم چون مجیدی از فوتبال خداحافظی کرده، می‌گوید خب خداحافظی کرده باشد تو اینقدر نباید خودت را ناراحت کنی. می‌گویم تا استقلالی نباشی، نمی‌توانی حال و هوایم را درک کنی، واقعاً این خداحافظی برایم خیلی سخت بود حسابش را بکنید هر ۵۰ سال یک بار یکی مثل مجیدی در فوتبال متولد می‌شود، خیلی باید زمان بگذرد تا یکی مثل او دوباره در فوتبال ما متولد شود. کاش مجیدی هیچ‌وقت از فوتبال خداحافظی نمی‌کرد، کاش…

رضا یزدانی: پشت فرمان بودم، زدم کنار…/فرهاد نباید خداحافظی می‌‌کرد

رضا یزدانی هم به عنوان یک خواننده استقلالی از این خداحافظی ناراحت بود. یزدانی این باور را داشت که مجیدی می‌توانست تا آخر فصل در استقلال  بماند و برای تیم بازی کند. گفت‌وگویی با او داشتیم که می‌‌خوانید.

*شما هم از خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال ناراحت هستید؟
خب اتفاق تلخی بود. اتفاقی تلخ برای همه استقلالی‌ها و من هم به شخصه از این خداحافظی ناراحت شدم.

*فکر می‌کنید این تصمیم درست بود؟
به نظرم مجیدی نباید در این بازی خداحافظی می‌کرد، چون یک بازی خیلی ساده بود و استقلال  هم در آن نتیجه خوبی نگرفت. من دوست داشتم مجیدی در یک بازی بزرگ و پرتماشاگر از فوتبال خداحافظی می‌‌کرد. این خداحافظی مثل این می‌ماند که من رضا یزدانی بروم در یک سالن ۲۰۰ نفره و فقط در حضور صدنفر از موسیقی خداحافظی کنم. نمی‌دانم چرا فرهاد این کار را کرد…

*خودتان پای تلویزیون چقدر از این خداحافظی ناراحت شدید؟
من در اتومبیلم بودم و از طریق تلویزیون ماشینم داشتم بازی را تماشا می‌کردم. اصلاً هم فکرش را نمی‌کردم مجیدی در این دیدار خداحافظی کند اما به یکباره که این صحنه‌ها را از تلویزیون دیدم دیگر نتوانستم رانندگی کنم و زدم کنار تا با این شرایط رانندگی نکنم. بهتم زده  بود که مجیدی دارد چهارگوشه زمین را بوس می‌کند.

*فکر می‌کنید مجیدی برای ادامه فوتبال جا داشت؟
قطعاً او می‌توانست حداقل تا آخر فصل فوتبال بازی کند. به نظرم مجیدی باید صبر می‌کرد.

*استقلال  از  این نبود ضربه نمی‌خورد؟
جدایی مجیدی بی‌ضرر هم نیست. به هر حال او یک مهاجم باهوش و گلزن بود و همین حضورش در زمین خیلی روحیه‌بخش بود. واقعاً جایش در استقلال  خیلی خالی است.

حمید عسگری: خوشحالم که مجیدی در اوج فوتبال را کنار گذاشت/فرهاد بازیکن محبوب من بود

حمید عسگری از آن استقلالی‌های دوآتیشه است که در مصاحبه‌های خود همیشه عنوان می‌کرد از طرفداران بازی فرهاد مجیدی است. خداحافظی کاپیتان برای این خواننده پرطرفدار هم سخت بود تا اینگونه آن را با ما در میان بگذارد.

*خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال را چطور دیدید؟
فکرش را نمی‌کردم که خبر خداحافظی مجیدی واقعیت داشته باشد، اما بازی را که دیدم متوجه شدم همه چیز راست است. فرهاد بازیکن فوق‌العاده محبوبی بود و این رفتن به نظرم خیلی تلخ بود.

*یادت است مجیدی از بازیکنان محبوب خود شما هم بود؟
نه فقط بازیکن محبوب من، بازیکن محبوب خیلی از آدم‌های دیگر هم بود. مجیدی را همه دوست داشتند.

*چقدر از این اتفاق ناراحت شدید؟
خیلی، واقعاً براین سخت است که دیگر مجیدی را با پیراهن استقلال  نبینم.او در همه سال‌های حضورش در استقلال  یک ستاره بود.

*به نظرتان الان وقت خداحافظی مجیدی از فوتبال بود؟
بله، به نظرم تصمیم منطقی و به جایی بود.

*از چه نظر؟
چون او در اوج، فوتبال را کنار گذاشت و به نظرم این یک ایده و تصمیم خوب بود. فرهاد در بهترین زمان ممکن از فوتبال خداحافظی کرد.

*اما تلخی این خداحافظی همین بود که مجیدی در ورزشگاه کم تماشاگر از فوتبال خداحافظی کرد؟
به نظرم این‌ها اتفاق بدی نیست، مهم این است که او در قلب همه هواداران جا دارد و به احتمال زیاد بازی خداحافظی مناسبی هم برای او برگزار می‌شود.

*فکر می‌کنید او بتواند در سمت مربیگری موفق شود؟
من امیدوارم همین اتفاق بیفتد. فرهاد مجیدی بازیکن بزرگی بود و احساس می‌کنم در زمینه مربیگری هم موفق عمل کند.

*حرف و صحبتی اگر باقی مانده بفرمایید؟
به عقیده من استقلال  مدیون مجیدی و مجیدی هم مدیون استقلال  در همه این سال‌‌ها بود. خوشحالم که فرهاد مجیدی در اوج، فوتبال را کنار گذاشت تا با همان محبوبیت در دل مردم جا داشته باشد.

امیر جعفری: همیشه در قلب‌ها ماندگاری فرهاد عزیز

من هم به نوبه خودم از کاپیتان تیم محبوبم استقلال، بابت تمام لحظات خوبی که برامون ساخته تشکر می‌‌کنم و برای فرهاد عزیز و خانواده‌اش آرزوی سلامتی و موفقیت می‌‌کنم و مثل همه شما عزیزان به این تصمیم شخصی‌اش احترام می‌گذارم.
همیشه در قبل‌ها ماندگاری فرهاد عزیز

حسن جوهرچی: بعد از حجازی، بازیکنی به محبوبیت مجیدی نداشتیم

به عنوان یک استقلالی از  این اتفاق خیلی ناراحت شدم اما ما استقلالی‌ها آنقدر منطقی هستیم که حق را به بازیکن تیم‌مان بدهیم، بازیکنی که یک عمر برای تیم‌مان زحمت کشید و اتفاق خوب همین بود که قبل از اینکه مجیدی فوتبالش تمام شود، از فوتبال خداحافظی کرد. به نظرم او بهترین تصمیم را گرفت که در این مقطع از فوتبال خداحافظی کرد هر چند که ما از این جدایی خیلی ناراحت شدیم چون به هر حال مجیدی شانس استقلال  بود و من فکر می‌کنم بعد از ناصر حجازی که شناسنامه استقلال  بود، بازیکنی به اندازه مجیدی در تیم نداشتیم که بار اعتباری استقلال  را به تنهایی بر دوش بکشد. او از دوران جوانی در استقلال  بزرگ شد و همیشه متشخص و با فرهنگ بود. به ندرت یادم می‌آید که مجیدی در زمین به حاشیه رفته باشد یا اخراج شود. آنچه برای ما استقلالی‌ها همیشه امتیاز بوده شخصیت باشگاه بزرگ استقلال  است و کلاس تیمی استقلال. این شخصیت فرهنگی باشگاه استقلال  را به هیچ تیم دیگر نمی‌توان دید و فرهاد مجیدی هم یکی از آن بازیکنانی بود که نمونه بارز این بافرهنگی به حساب می‌آمد هر چه یک بازیکن برای بزرگی در فوتبال می‌توانست داشته باشد را او داشت و من امیدوارم همیشه بتواند موفق باشد. امیدوارم در عرصه مربیگری هم بتواند مثل فوتبالش بهترین‌ها را از آن خود کند.

شهرام شکوهی: دوست داشتیم فرهاد با جام از استقلال  خداحافظی کند/مجیدی جزو آن بازیکنانی است که جایگزین ندارد

شهرام شکوهی هم از خداحافظی فرهاد مجیدی ابراز ناراحتی کرد. خواننده پرطرفدار موسیقی ایران هم دوست داشت خداحافظی کاپیتان را در حالتی ببیند که جام قهرمانی را بالا برده. گفت‌وگویی با وی داشتیم که می‌خوانید:

*خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال را چطور دیدید؟
خیلی ناراحت شدم اصلاً توقع نداشتم که مجیدی الان خداحافظی کند.

*بازی را دیدید؟
نه، من در اراک کنسرت داشتم و به خاطر همین نتوانستم بازی را ببینم اما وقتی خبر خداحافظی مجیدی را شنیدم خیلی ناراحت شدم. به نظرم او تا ۲ سال دیگر هم می‌توانست فوتبال بازی کند. الان هم خیلی ناراحت هستم و نمی‌توانم باور کنم که مجیدی فوتبالش تمام شده.

*کدام گل مجیدی را دوست داشتید؟
همه گل‌هایش قشنگ بود اما گلی که به پرسپولیس زد و شیث رضایی را جا گذاشت به نظرم شیرین‌ترین و به یادماندنی‌ترین گل فرهاد مجیدی بود.

*خیلی‌ها اعتقاد دارند مجیدی هنوز برای بازی کردن جا داشت؟
ما در استقلال  خاطرات خیلی قشنگی با او داشتیم، به هر حال مجیدی بازیکن بزرگی بود و برای استقلال  خیلی زحمت کشید. به نظرم در فوتبال ما بازیکنانی بوده‌اند که هیچ‌وقت نتوانستیم برای آنها جایگزینی داشته باشیم و فرهاد مجیدی هم یکی از آنها است. به هر حال مجیدی دوست داشت در اوج از فوتبال خداحافظی کند و همین کار را هم کرد اما من خودم به شخصه دوست داشتم او امسال وقتی از فوتبال خداحافظی کند که جام قهرمانی را بالا می‌برد.

کامران تفتی: اسطوره‌ای که از یاد نمی‌رود

ایران، اسطوره، افراط، تفریط… از یاد رفتن باشگاه‌ها، ماندن در خواب حسرت، نداشته‌ها، همه آن چیزی که ما و تویی که دارای این یاداشت من را می‌‌خوانی به عنوان آدم‌هایی که فرهیختگی فهم را اکتساب می‌کنیم، دچار عجله جهانیم. بعضی وقت‌ها، بعضی اتفاقات اسطوره‌ای را از آدم می‌گیرد که شاید همه لحظه‌های ناب جوانی و هیجان را با او مشترک بودیم. بعضی وقت‌ها، بعضی از اسطوره‌ها اجباری را زندگی می‌کنند که شاید معنی‌اش از دست دادن، فراموش شدن، از یاد رفتن نباشد. کاپیتان فرهاد مجیدی جزو انسان‌‌هایی است که اگر اسطوره بودنش را بتوان کشید می‌شود نقاشی شبیه یک گل که بین دو دست روی لباسش بعد از همه شادی تقدیم به همه این آدم‌هایی کرد که بالا گفتیم. آرزویم برایش سربلندی و سرافرازی‌ است چنان که بود و همچنانی که هست.

علی ضیاء: هر وقت او را در زمین می‌دیدم، نگران باخت پرسپولیس  بودم

من فکر می‌‌کنم خاصیت شماره ۷ ماندگاریست. زیاد فرقی نمی‌کند رنگ پیراهن چه باشد آبی‌ یا قرمز، حالا که پیراهن شماره ۷ استقلال  خداحافظی کرده‌ باید اعتراف کنم هر وقت او را در زمین می‌دیدم نگران باختن تیمم بودم. نگران این بودم که نشود توپ روی پاهای فرهاد مثل همیشه بچرخد و تیم محبوب من شکست دیگری را تحمل کند. حالا که چهارگوشه سبز زمین فوتبال را بوسیده و زمین فوتبال برای او خاطره شده باید اعتراف کنم خاطرات دوران نوجوانی و جوانی من را او رقم زده. با بازی‌های همیشه ماندگارش و تعصب و غیرتی که همیشه در زمین فوتبال از او می‌بینیم. فرهاد مجیدی برای من که هیچ‌وقت پیراهن تیم محبوب من را هم بر تن نکرده، آدم محبوبی است. کسی که همیشه از حاشیه دوری کرده، همیشه سرآمد بازیکنان زمین بوده و همیشه استقلال  به حضورش نیازمند است. راستش  را بخواهید خوشحالم که دربی آینده را بدون استرس می‌بینیم.

دیگر فرهاد مجیدی نیست و من از نبودنش ناراحت و از اینکه دیگر به تیم محبوبم گل نخواهد زد خوشحالم، اما دربی بدون استرس دیدن فرهاد مجیدی آیا ارزش دیدن دارد؟

عارف لرستانی : دوست داشتم بازی قطع شود

به فرهاد مجیدی یک خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم هر کجا هستی موفق باشد. لحظه خداحافظی او خیلی ناراحت شدم و گذر عمر را احساس کردم. انگار دیروز بود که فرهاد مجیدی تازه گل کرده بود. وقتی مجیدی خداحافظی کرد دوست داشتم بازی قطع می‌شد و بازیکنان پشت‌سر او می‌دویدند به خاطر همین احساس می‌کنم فرهاد خیلی تنها خداحافظی کرد. امیدوارم او بتواند در عرصه مربیگری موفق باشد، همان‌طور که در دوران فوتبال بازی کردنش بهترین بود.

منبع:ایران نیوز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي