دانلود فیلم خارجی رایگان

نظر استیلی در خصوص بازگشت علی کریمی

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 10 می

نظر استیلی در خصوص بازگشت علی کریمی

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که در مورد علی کریمی و دیگر بازیکنان سرمربی سرخپوشان تصمیم گیرنده است.

حمید استیلی در مورد اینکه آیا بحث حضور علی کریمی در پرسپولیس در هیئت مدیره این باشگاه مطرح شده است، عنوان کرد: «در جلسه هیئت مدیره اصلاً در مورد بازیکن مسئله‌ای مطرح نشد و در این موارد فقط سرمربی تصمیم گیرنده است. کریمی بازیکن بزرگی است که خدمات زیادی برای پرسپولیس انجام داده است.»

نظر استیلی در خصوص بازگشت علی کریمی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
وی در خصوص اینکه آیا برنامه‌های علی دایی در هیئت مدیره مورد بررسی قرار گرفته اظهار داشت: «دایی برنامه‌های خود را به آقای رحیمی تحویل داده و هنوز در هیئت مدیره برنامه‌های دایی مورد بررسی قرار نگرفته است. در جلسات گذشته در مورد مسائلی مانند چارت تشکیلاتی باشگاه صحبت شد و امکان دارد این موضوع در جلسه‌ بعدی مطرح شود.»

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین اخبار از مذاکرات باشگاه پرسپولیس و عجمان امارات برای حل مشکل محمدرضا خلعتبری عنوان کرد: «این مشکل به بخش حقوقی مربوط است و قطعاً دوستان تلاش می‌کنند تا این مشکل هم حل شود.»

استیلی در پاسخ به این سوال که چه زمانی بدهی فصل پیش بازیکنان پرداخت می‌شود، تاکید کرد: «بزرگترین مشکل ما این است که تمام حساب‌های باشگاه مسدود است و نمی‌توانیم برای پرداخت بدهی‌ها پولی واریز کنیم. اولین و مهمترین برنامه هیئت مدیره پرداخت بدهی‌های فصل گذشته بوده و هست.»

وی تصریح کرد: «ادامه این روند به ضرر پرسپولیس است و باید راه حل مناسبی پیدا شود. بیشترین بدهی باشگاه پرسپولیس به وزارت دارایی است و باید کمی هم کمک شود.»

 استیلی در مورد اینکه پول پرداختی اسپانسر باشگاه پرسپولیس دست چه کسی است، گفت: «این پول باید به حساب باشگاه واریز شود که این کار هنوز میسر نشده به خاطر همین پول اسپانسر در حال حاضر دست وزارت ورزش است.»

منبع:خبرگزاری تسنیم

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي