ناکامی استقلال ،توقف قرمزها و برد سپاهان

تابناک:هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر با انجام نه دیدار انجام شد که در مهم‌ترین دیدار استقلال برابر فولاد در آزادی شکست خورد و سپاهان ،نزدیک‌ترین تعقیب کننده استقلال در صدر در اصفهان به پیروزی پرگل رسید.
ناکامی استقلال ،توقف قرمزها و برد سپاهان
 آخرین دیدار هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز چهارشنبه بین تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به سود فولاد به پایان رسید.
عبدالله کرمی، آرش افشین و مهرداد جماعتی در دقایق 62 ، 73 و 87 برای فولاد گلزنی کردند و جواد نکونام (از روی نقطه پنالتی) و آرش برهانی در دقایق در دقایق 65 و 75 گل‌های استقلال را وارد دروازه فولاد کردند.
استقلال با این شکست 31 امتیازی باقی ماند تا با توجه به پیروزی امروز سپاهان برابر داماش، تیم اصفهانی را در فاصله یک امتیازی خود ببیند. استقلال برای قهرمانی در نیم فصل به پیروزی در بازی هفته آینده برابر داماش گیلان در رشت نیاز دارد. این در حالی است که سپاهان نزدیک‌ترین تعقیب کننده استقلال در صدر هفته آینده مهمان آلومینیوم هرمزگان است.
سپاهان تنها تیم میزبان بود که توانست در خانه خود به 3 امتیاز کامل بازی دست یابد. سپاهان با نتیجه 3 بر صفر از پس داماش گیلان برآمد. محمدرضا خلعتبری (50 و 84) و محرم نویدکیا (66) سه گل تیم دوم جدول را به ثمر رساندند. با این پیروزی سپاهان با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال به فاصله یک امتیازی این تیم در صدر جدول رسید.
در دیگر دیدار مهم امروز، پرسپولیس در انزلی با نتیجه 2 بر 2 برابر ملوان انزلی به تساوی رسید. مازیار زارع (5) و احمد آهی (62) گل‌های ملوان را به ثمر رساندند و هادی نوروزی (50) و امیرحسین فشنگچی (54) گل‌های پرسپولیس را وارد دروازه ملوان کردند.
تراکتورسازی دیگر تیم بالانشین جدول در خانه با نتیجه یک بر یک برابر آلومینیومی متوقف شد که از 15 بازی گذشته خود تنها 15 امتیاز کسب کرده بود. هادی دهقانی (61) برای آلومینیوم و احسان حاج صفی (73) برای تراکتورسازی گل‌های این دیدار را به ثمر رساندند.
راه آهن که در این فصل خوب نتیجه گرفته دیگر تیمی بود که موفق شد 3 امتیاز این هفته را به دست بیاورد. این تیم در قم با تک گل دقیقه 54 بهادر عبدی برابر صبای قم به پیروزی رسید.
اما گهر دورود با محمد مایلی کهن در دیداری خانگی با تک گل رضا عنایتی که در دقیقه 78 به ثمر رسید، برابر مس کرمان شکست خورد.
در دیگر دیدارهای امروز، نفت تهران برابر سایپا با نتیجه بدون گل متوقف شد و نفت آبادان در خانه با ذوب آهن به تساوی یک بر یک دست یافت.
فجر سپاسی هم پس از جدا شدن دو مهره کلیدی‌اش، رضا حقیقی و عباس محمدرضایی در شیراز با نتیجه صفر بر صفر برابر پیکان متوقف شد.
توقف پرسپولیس مقابل ملوان؛
 تیم پرسپولیس از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف ملوان رفت که این بازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. مازیار زارع در دقیقه 5 و احمد آهی در دقیقه 62 برای ملوان گلزنی کردند و هادی نوروزی در دقیقه 50 و امیرحسین فشنگچی در دقیقه 54 گل‌های پرسپولیس را زدند.
احمد صالحی داور مسابقه به محسن بنگر، کریم انصاری فرد، هادی نوروزی، غلامرضا رضایی و حسین ماهینی از پرسپولیس و حسین بادامکی، مازیار زارع و سعید سالارزاده از ملوان کارت زرد نشان داد. ملوان با این تساوی 26 امتیازی شد و رده سوم باقی ماند و پرسپولیس هم با 21 امتیاز دهم است.

استقلال 2 – فولاد 3
پیکان صفر – فجر سپاسی صفر
آلومینیوم یک- تراکتورسازی یک
داماش گیلان صفر – سپاهان 3
پرسپولیس2- ملوان 2
ذوب آهن یک – نفت آبادان یک
صبای قم صفر – راه آهن یک
مس کرمان یک- گهر دورود صفر
سایپا صفر – نفت تهران صفر
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه