نانوایی زنانه ! + عکس

تاريخ : 1 ژانویه

نانوایی زنانه ! + عکس

از کنار نانوایی که می گذرم زنانی را می بینم که در که تحمل را از آدمی می گیرد و حتی باد سرد کولر نیز توان مقاومت در برابر این شعله ها را ندارد اما با عشقی که نمی توان آن را وصف کرد

بدون توجه به حرارت داغ به کار خود می پردازند این عشق فقط می تواند عشقی باشد که بر تمام مصیبت ها غالب است عشق مادرانه … این نانوایی که تمامی کارهایش توسط خانم ها اداره می شود باید طعم نانش با عشق مادرانه مزه دیگری داشته باشد. در ادامه با خانم کریم آبادی که در این نانوایی کار می کند به مصاحبه می پردازیم :

 

خودتان را معرفی کنید؟
فاطمه کریم آبادی هستم و ۴۸سال سن دارم متاهل و نتیجه ی ازدواجم ۴فرزند پسر است که پسر اولم خطاط وپسر دومم در یک شرکت در تهران کارمی کند و پسر سومم به کار لوله کشی مشغول است و پسر چهارمم هم در حوزه ی علمیه درس می خواند .

از کارتان بگویید؟
با توجه به این که محیط نانوایی خیلی گرم است و در تابستان گرمی هوا هم به آن اضافه می شود گاهی کار کردن را سخت می کند  و تنها سختی کارم گرمی هوا در فصل تابستان است. روزانه ده هزار تومان درآمد دارم و از صبح ها از ساعت ۶تا ۱۲ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴ تا۱۸در نانوایی مشغول به کار هستم در کل از کارم راضیم و در این زمینه مشکلی ندارم.

همسرتان با کار شما موافق بودند؟
همسرم راننده تاکسی است و ناراحتی اعصاب دارد و۲سال شده که بیمار است . و از آن زمان من  در نانوایی کار می کنم و همسرم همیشه بابت کارم از من تشکر می کند.

سخن پایانی….
امروزه زندگی بدون مشکل وجود ندارد مشکلات در زندگی همه بوده و هست پس قطعا من هم در زندگی ام مشکلاتی را دارم اما خدا راشکر تاکنون در زندگی ام با مشکلی مواجه نشده ام که نتوانم با آن کنار بیایم و مشکلات زندگی ام را به خوبی حل میکنم آرزوی من در زندگی سلامتی است و از خداوند میخواهم که هیچ وقت محتاج دیگران نشوم و به من توانایی عطا فرماید که تا زنده ام بتوانم کار کنم و سلامتی برایم بزرگترین نعمت است .

نانوایی زنانه ! + عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نانوایی زنانه ! + عکس

نانوایی زنانه ! + عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نانوایی زنانه ! + عکس

نانوایی زنانه ! + عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نانوایی زنانه ! + عکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي