دانلود فیلم خارجی رایگان

میشائیل شوماخر در کما

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 31 دسامبر

به گزارش خبرنگار مهر، وضعیت میشائیل شوماخر، قهرمانی افسانه‌ای فرمول یک که به خاطر حادثه اسکی در منطقه تفریحی گریبل فرانسه به کما رفت و در بیمارستان گرنوبل بستری شده نگرانی تمامی ورزشکاران حرفه‌ای جهان را به دنبال داشته است. همه این قهرمانان به عناوین مختلف با ارسال پیام سعی کرده‌اند به خانواده شوماخر قوت قلب داده و سلامتی این قهرمان مشهور اتومبیلرانی را خواستار شده‌اند.

سباستین فتل، قهرمان کنونی فرمول یک و هموطن شوماخر با بیان اینکه از اتفاق رخ داده شوکه شده است، عنوان کرد: امیدوارم میشائیل با بیشترین سرعت ممکن به شرایط عادی باز گردد. در حال حاضر می‌خواهم به خانواده وی قوت قلب بدهم و بگویم که ما پشت وی هستیم.

“مارتین بروندل”، همسر پیشین میشائیل شوماخر نیز گفت: وقتی به من خبر دادند که این اتفاق رخ داد به ناگاه یاد آیتون سنا، قهرمان برزیلی افتادم. این اتفاق‌ها ما را به یاد وقایع بزرگ می‌اندازد. من صمیمانه امیدوارم که این اتفاق به بهترین شکل ممکن خاتمه یابد. فیزیک بدنی میشائیل این اجازه را نمی‌دهد که او به راحتی تسلیم شود.

“جنسن باتن”، قهرمان سال ۲۰۰۹ فرمول یک هم در پیام همدردی خود آورده است: فکر کردن برای من در این شرایط به شوماخر خیلی سخت است. میشائیل در این زمان بیشتر از هر کسی قدرت این را دارد که خود را بالا بکشد.

فراری، تیم سابق میشائیل شوماخر هم در بیانیه‌ای عنوان کرد: هر کسی در فراری پس از شنیدن این خبر در اضطراب به سر می‌برد.

میشائیل شوماخر در کما, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

میشائیل شوماخر در کنار همسرش قبل از حادثه اسکی

 

“درک نوویتزکی”، ستاره آلمانی شاغل در NBA و عضو تیم دالاس موریکس نوشت: تمام فکر من به معطوف تو شده شومی!

“الساندرو دل پیرو”، ستاره پیشین تیم یوونتوس که در لیگ استرالیا توپ می‌زند نیز عنوان کرد: فکر من پیش شوماخر است. زنده باد قهرمان!

“لوکاس پودولسکی”، بازیکن تیم ملی فوتبال آلمان هم اینگونه ابراز احساسات خود را بروز داد: بدترین خبر از آلپ. لطفا زودتر خوب شو میشائیل. برایت بهترین‌ها را آرزو می‌کنم دوست من.

“لوک آفاند”، قهرمان سابق اسکی جهان با بیان اینکه من حیرت زده شده‌ام. ممکن است پای او به سنگ گیر کرده باشد. برای تو بهترین ها را آرزو می‌کنم”، با شوماخر بیمار ابراز همدردی کرد.

“فرناندو آلونسو”، قهرمان نامدار و اسپانیایی فرمول یک در توئیتر خود بیان کرد: به زودی خبرهای مثبتی را از میشائیل می شنویم. من این را مطئمئنم. تو قدرتمندی میشائیل.

“ریو فردیناند”، بازیکن تیم منچستر یونایتد هم این پیام را مطرح کرد: فکر من پیش خانواده شوماخر است.

“کافو”، ستاره سابق برزیل هم گفته که قوی باش و به مبارزه ادامه بده شوماخر.

“روبرتو سولدادو” نیز در پیامی گفت: فکر ما پیش شومی و خانواده‌اش است. امیدوارم هر چه سریعتر خوب شود.

“آنگلا مرکل”، صدر اعظم آلمان هم در کنار ورزشی‌ها به ابراز احساسات پرداخته و گفت: این خبر میلیون‌ها آلمانی را شوکه کرده است. ما امیدواریم که مشائیل هر چه سریعتر بتواند بهبودی خود را به دست آورد.

بوریس بکر ستاره سابق تنیس هم پیام داد: اجازه بدهید همه ما برای سلامتی شوماخر دعا کنیم.

استفی گراف قهرمان ۲۲ گرند اسلم تنیس زنان نیز گفت: نگرانی‌ها و افکار ما با میشائیل و خانواده او هستند. ما برای سلامتی او دعا می‌کنیم.

مایکل وان کاپیتان سابق تیم ملی کریکت انگلیس: تو برای همه قابل احترامی. قوی باش شوماخر.

 

منبع: مهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي