X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مهراب قاسم خانی : شما رو با قیچی تون تنها میذارم!

تاريخ : ۱۸ تیر
بازديد : 536

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر مهراب قاسم خانی  را در ادامه می خوانید

مهراب قاسم خانی مهراب قاسم خانی : شما رو با قیچی تون تنها میذارم!

مهراب قاسم خانی : شما رو با قیچی تون تنها میذارم!

مهراب قاسم خانی نوشت:

گویا یه دوست عزیزى که ناظر پخش هستن و اسمشون هم ذکر نشده، در پاسخ به پستى که من در اینستاگرام گذاشتم یه جوابیه اى دادن. ایشون در بخشى از بیاناتشون فرمودن که برنامه خندوانه ناظر پخش ندارد و بازبین پخش دارد و ناظر پخش مربوط به برنامه هاى زنده است و به همین دلیل بنده رو به کم اطلاعى و چیزى در چنته نداشتن متهم کردن…
ناظر عزیز، که چون نمیشناسمتون نمیدونم چند سال به وظیفه خطیر نگاه کردن به کارهاى من و همکارانم مشغولید. فکر میکنم که من بعد از حدود بیست سال فعالیت در تلویزیون و نوشتن بیشتر از چهارصد قسمت برنامه براى مردم ( نه براى شما ) و البته آشنایى با کلى ناظر کیفى و پخش و بازبین، تا حدودى صلاحیت اظهار نظر در این موارد رو داشته باشم. بله، اصولاً گروه هاى تولید در شرایط عادى، اول از فیلتر ناظر کیفى عبور میکنن و بعد به فیلتر ناظر پخش میرسن، ولى در این سالها خیلى زیاد پیش اومده که به خاطر شرایط خاص و کم بودن وقت و نزدیک شدن زمان ضبط و پخش، مجبور شدیم که این پروسه طبیعى!! رو دور بزنیم و مستقیم تحت نظر ناظر پخش برنامه رو به آنتن برسونیم… ولى اجازه بدین فرض رو بر این قرار بدیم که حق با شماست و من به جاى ناظر پخش باید میگفتم بازبین. چه فرقى در اصل قضیه اى که در موردش حرف زدم داره؟ فرقى داره که نیمى از اجراى یه مسابقه که به راى مردم بستگى داره رو ناظر حذف کنه یا بازبین؟ کلاً متوجه صورت مسئله شدین وقتى داشتین جوابیه مینوشتین؟

بخوانید :   دانلود تولد مهران مدیری در دورهمی

در ادامه جوابیه تون هم در مورد سیل هجوم هنرمندان به سازمان و جواب نگرفتن و سرخورده شدنشون نوشتین… راستش در مورد خودم میتونم بگم که در طول سالهاى همکارى من با تلویزیون، همیشه این مسیر برعکس بوده و من از طرف سازمان یا تهیه کنندگان سازمان دعوت به همکارى شدم ( با این که چیزى در چنته نداشتم ) و بر حسب اتفاق در تولید خیلى از پربیننده ترین برنامه هاى تلویزیون هم نقشى داشتم…. ولى باز هم اجازه بدین فرض کنیم که حق با شماست. آفرین. این جزو افتخارات شماست که باعث جواب نگرفتن و سرخوردگى هنرمندان میشید؟ باید تشویقتون کنیم به خاطر دور شدن هنرمندان و افت کیفى تولیدات و ریزش مخاطب؟

ناظر عزیز، من توى سالهاى فعالیتم به جذب مخاطب و کسب درآمد سازمان کمک زیادى کردم. این کار رو در وهله اول براى خودم و خانواده ام و بعد از اون براى بیننده هاى تلویزیون انجام دادم و هیچ لحظه اى براى رضایت شما و همکارانتون کار نکردم. الان هم که حدود چهار سال از ممنوع الکارى من میگذره هیچ تمایلى براى همکارى مجدد با تلویزیون ندارم و راستش فکر میکنم که ضرر این قطع همکارى بیشتر متوجه تلویزیون بوده تا من. در نتیجه شما رو با قیچى تون تنها میذارم و براى همکارانم که هنوز توى تلویزیون، براى مردم ( و نه براى شما ) تلاش میکنن آرزوى موفقیت و صبر میکنم.

بخوانید :   فرجام شبکه جم و بازگشت رابعه اسکویی به ایران

پ.ن : راستى ته جوابیه تون نوشته بودید آدمها براى پول همدیگه رو میکشن و اگه نتونن براى هم لوس میشن… وجداناً این یکى رو اصلاً نفهمیدم چى گفتین که جواب بدم…

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي