معرفی انواع هدیه تبلیغاتی پیکسل

هدیه تبلیغاتی پیکسل یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشند. هدیه پیکسل سوزنی، هدیه پیکسل خام و … از انواع هدایای تبلیغاتی پیکسل هستند. هدیه پیکسل سوزنی در ایران به نام بج سینه مشهور است. برای آشنایی با هدیه تبلیغاتی پیکسل این بخش گهر را بخوانید. در ادامه مطالبی در مورد انواع هدیه تبلیغاتی پیکسل و هدیه تبلیغاتی پیکسل سوزنی می خوانید.

معرفی انواع هدیه تبلیغاتی پیکسل

معرفی انواع هدیه تبلیغاتی پیکسل

هدیه تبلیغاتی پیکسل

پیکسل سوزنی در واقع نوعی بج سینه است . پیکسل در ایران به این نام مشهور است و در خارج از ایران ، به نام button یا همان دکمه آن را می شناسند . حتی دستگاهی که پیکسل به وسیله آن تولید می شود را تحت عنوان پیکسل زن می شناسیم ؛ این در حالی است که خارجی ها از آن تحت عنوان دگمه ساز یا button maker یاد می کنند .

فرق پیکسل و بج سینه را می توان در رنگی بودن و چاپی بودن پیکسل دانست . تفاوت بج سینه و پیکسل را می توان در شکل و اندازه ثابت و محدود پیکسل دانست . هرچند که هر دوی این ها یعنی بج و پیکسل ، هدف یکسانی دارند اما بج سینه از انعطاف بیشتری در تولید به شکل دلخواه مشتری برخوردار است . این را هم بگوییم که بج سینه دارای محدودیت هایی در چاپ رنگی می باشد و اصلاً با قابلیت چاپ پذیر بودن پیکسل قابل مقایسه نیست .

پیکسل ها عموماً به شکل پیکسل گرد یا پیکسل دایره ای شناخته شده هستند اما پیکسل های مربعی و مستطیلی هم وجود دارند . پیکسل مستطیل و پیکسل مربع ، هرگز به محبوبیت شکل رایج پیکسل دایره نیست .

پیکسل برای طیف سنی نوجوانان دارای محبوبیت خاصی می باشد زیرا علاوه بر کاربست به عنوان جایگزین بج سینه ، از پیکسل روی کفش ، آستین لباس و کوله پشتی نیز استفاده می کنند .

قیمت پیکسل ارزان است . ارزان بودن پیکسل سبب شده است تا گاهی به عنوان پیکسل هواداری در لیست اقلام هواداری جای بگیرد . با نصب عکس بازیگران و بازیکنان یا لوگو تیم ها روی سینه ، می توان تعلق خاطر به گروه یا فردی خاص را ابراز کرد .

دستگاه تولید پیکسل سوزنی

پیکسل سوزنی از دو قطعه جدا از هم(پیکسل خام)تشکیل شده شما میتوانید این دوقطعه را به وسیله دستگاه تولید پیکسل به هم متصل کنید .

پیکسل خام

برای تولید پیکسل سوزنی شما نیاز به پیکسل خام دارید،پیکسل خام دارای اندازه های مختلف و طرح های متفاوت است .

پرینت پیکسل سوزنی

برای تولید پیکسل سوزنی نیاز به چاپ طرح مورد نظر خود دارید.

روش تولید پیکسل سوزنی

برای تولید کافیست ورق های را گرد ببرید و با دستگاه پرس کنید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه