مطالب پيشنهادي

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس

تاريخ : 25 فوریه
بازدید : 603

نودویکمین دوره جوایز اسکار در مجلل ترین سالن لس آنجلس به نام دالبی برگزار و برندگان اسکار ۲۰۱۹ معرفی شدند.

مراسم اسکار ۲۰۱۹ حواشی های مختلفی از جمله خوانندگی لیدی گاگا با نامزد ایرینا شایک و … را داشت.

اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹

*بهترین فیلم بلند

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، کلنزمن سیاه، سوگُلی، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، معاون

برنده: کتاب سبز

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین کارگردانی

نامزدها: اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، یورگس لانتیموس (سوگُلی)، آلفونسو کوارون (روما)، آدام مک‌کی (معاون)

برنده: روما

*بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازده ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

برنده: رامی مالک (راپسودی بوهمی)

*بهترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: یالیتزا آپاریسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولیویا کولمن (سوگُلی)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

برنده: اولیویا کولمن (سوگُلی)

*بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: ماهرشالا علی (کتاب سبز)، ریچارد گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، سم راکول (معاون)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)

برنده: ماهرشالا علی (کتاب سبز)

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: ایمی آدامز (معاون)، ماریانا دتاویر (روما)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند)، اما استون (سوگُلی)، ریچل وایس (سوگُلی)

برنده: رجینا کینگ برای فیلم اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین فیلم غیرانگلیسی

نامزدها: جنگ سرد (لهستان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، هرگز روی برنگردان (آلمان)، کفرناحوم (لبنان)

برنده: روما (مکزیک)

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

نامزدها: ستاره‌ای متولد شده است، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، تصنیف باستر اسکراگز، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟

برنده: کلنزمن سیاه

*بهترین فیلم‌نامه اصلی

نامزدها: اولین اصلاح‌شده، کتاب سبز، روما، سوگُلی، معاون

برنده: کتاب سبز

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین مستند بلند

نامزدها: انفرادی آزاد، مراقب فاصله بودن، از پدران و پسران، آر بی جی، هیل کانتی امروز صبح امروز عصر

برنده: انفرادی آزاد

*بهترین انیمیشن بلند

نامزدها: شگفت‌انگیزان ۲، رالف اینترنت را خراب می‌کند، جزیره سگ‌ها، میرای، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

برنده: مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین تدوین

نامزدها: کلنزمن سیاه، راپسودی بوهمی، کتاب سبز، سوگُلی، معاون

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین موسیقی متن

نامزدها: پلنگ سیاه، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

برنده: پلنگ سیاه

*بهترین ترانه

نامزدها: پلنگ سیاه، آر بی جی، بازگشت مری پاپینز، ستاره‌ای متولد شده است، تصنیف باستر اسکراگز

برنده: ستاره‌ای متولد شده است

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین فیلم‌برداری

نامزدها: جنگ سرد، سوگُلی، هرگز روی برنگردان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

برنده: روما

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین طراحی لباس

نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: پلنگ سیاه

*بهترین مستند کوتاه

نامزدها: گوسفند سیاه، آخر بازی، قایق نجات، شبی در باغ، نقطه انتهای جمله

برنده: نقطه انتهای جمله

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: معاون، مرز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: معاون

*بهترین طراحی تولید

نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: پلنگ سیاه

*بهترین تدوین صدا

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، یک جای آرام، روما

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین صداگذاری

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین جلوه‌های ویژه بصری

نامزدها: انتقام جویان: جنگ ابدیت، کریستوفر رابین، نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان

برنده: نخستین انسان

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

*بهترین فیلم کوتاه

نامزدها: بازداشت، پوست، مارگاریت، فائو، مادر

برنده: پوست

*بهترین انیمیشن کوتاه

نامزدها: رفتار حیوانی، بائو، یک قدم کوچک، نزدیک غروب، آخر هفته‌ها

برنده: بائو

معرفی اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۹ + عکس, جدید 1400 -گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي