دانلود فیلم خارجی رایگان

مزایده توپ دربی به نفع زلزله زدگان آذربایجان

تاريخ : 28 آگوست

سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: محسن ترکی از انجام مزایده برای فروش توپ دربی ۷۵ دیدار به منظور کمک به زلزله زدگان شمال غرب کشور خبر داد.
ترکی در این باره گفت: با توجه به زلزله اخیری که پیش آمده و عزمی که جامعه ورزش برای کمک به آسیب دیدگان داشت ما هم به عنوان نماینده جامعه داوری می‌خواهیم قدمی هر چند کوچک در این راه برداریم. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم که توپ بازی استقلال و پرسپولیس را به مزایده بگذاریم.

مزایده توپ دربی به نفع زلزله زدگان آذربایجان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

ترکی در ادامه گفت: قبل از اینکه درباره نحوه مزایده حرف بزنم، می‌خواهم به نکات مهمی اشاره کنم. اینکه در ۷۵ دربی گذشته، این اولین بار است که روی توپ بازی لوگوهای دو تیم و تاریخ دربی حک می‌شود. عرف است که داوران هر مسابقه مهم چه داخلی و چه بین‌المللی توپ بازی را به عنوان یادگار نگاه می‌دارند و آن را آلبوم افتخارات و کلکسیون ورزشی شان قرار می‌دهند.به همین دلیل من به ذهنم رسید با توجه به علاقمندان ویژه ای که دربی بزرگ تهران چه در داخل و چه در خارج از کشور دارد، توپ این بازی مهم را که منقوش به لوگوهای دو باشگاه است را برای همه کسانی که می‌خواهند توپ دربی ۷۵ را به یادگار داشته باشند به مزایده بگذارم.

 

امیدوارم رسانه‌ها هم از این ماجرا استقبال کنند و با پوشش اخبار مربوط به این مزایده مثل همیشه نقشی مهم داشته باشند. ترکی در پایان گفت: تیم داوری دربی ۷۵ به کسی که برنده این مزایده شود لباس داور وسط به همراه امضای بنده، کامرانی فر و سخندان را به عنوان هدیه اهدا خواهد کرد. امیداورام این عمل خیرخواهانه تیم داوری دربی ۷۵ مورد توجه قرار گیرد و توپ دربی با قیمت قابل توجهی برای کمک به زلزله زدگان به فروش برسد. زمان و مکان مزایده از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

 
توضیح: کلیه عزیزانی که می‌خواهند در این امر خیرخواهانه مشارکت کنند، تا تاریخ ۱۶ شهریور مهلت دارند پیشنهادات خود را به همراه قیمت پیشنهادیشان و شماره تماس را به آدرس ایمیل public@ffiri.ir ارسال کنند. زمان و مکان مزایده از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي