Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مردها دوست دارند همسرشان این موارد را بداند

تاريخ : ۲۵ آذر
بازديد : 1085

مردها خیلی اوقات نمی تواند خیلی چیزها را در زندگی زناشویی به زبان بیاورند از جمله گفتن کلمه ” دوستت دارم ” در این مطلب مواردی را می خوانید که وقتی شوهرتان کاری انجام می دهد هدفش این است

woman man مردها دوست دارند همسرشان این موارد را بداند

غیرمستقیم حرف می‌زند
برای بسیاری از مردان راحت‌‌تر است که به طور غیر مستقیم درباره خواسته‌های‌شان حرف بزنند در این حالت بهتر است شما از او بپرسید. اینکه برای آخر هفته چه چیزی دلش می‌خواهد. یا مثلا اولین بار که شما را دید چه حسی داشت. پاسخ‌های او می‌تواند احساس او را به شما روشن کرده و شما را به هم نزدیکتر کند.

مردان با عمل می‌گویند «دوستت دارم»
برخی از مردان ترجیح می‌دهند احساسشان را در عمل نشان دهند نه در کلمات. همسر شما می‌تواند با تمیز کردن خانه یا شستن ظرفها به شما بگوید که دوست‌تان دارد.  هر چیزی که باعث آسایش شما شود.

مردان تعهد را جدی میگیرند
این در مورد مردان بسیار شایع است که می‌گویند از تعهد می‌ترسند اما شواهد نشان می‌دهد مردان نگاهشان به ازدواج جدی است. آنها ممکن است دیر این کار را بکنند چون می‌خواهند مطمئن شوند که همه چیزرا خوب پیش می‌برند. در یک بررسی از مردان مشخص شد ۹۰ درصد از آنها اذعان کردند که اگر بخواهند دوباره ازدواج کنند، انتخاب‌شان عوض نمی‌شود.

بخوانید :   دستور تهیه سوسیس تند و شیرین

او واقعا به شما گوش میکند
هنگامی که در حال گوش دادن به صحبت فرد دیگری هستید ممکن است با تکان دادن سر یا کلمات مانند « میدونم» نشان دهید که در حال شنیدن حرف‌های او هستید اما خیلی از مردان این کار را نمی‌کنند. اینکه مردی هیچ چیزی بیان نمی‌کند به این معنا نیست که به شما گوش نمی‌کند شاید ترجیح او این باشد که بی‌سر و صدا حرف‌های‌تان را بشنود.

آنها فعالیت مشترک می‌خواهند
مردان روابط زناشویی‌شان را با همسرشان با انجام فعالیت‌های مشترک تحکیم می‌بخشند تا اینکه افکار و احساسات‌شان را به اشتراک بگذارند. برای بسیاری از مردان فعالیت‌های ورزشی و روابط جنسی آنها را از لحاظ احساسی به همسرشان نزدیک می‌کند.

مردان زمانی را برای خودشان می‌خواهند
در حالی که فعالیت‌های مشترک مهم هستند مردان نیز زمانی را برای خودشان نیاز دارند. این که از کار در باغچه لذت ببرد یا به باشگاه ورزشی برود و … بهتر است او را به انجام سرگرمی‌هایی که دوست دارد، تشویق کنید. زمانی که هر دو طرف  فضای لازم برای پرورش خود را داشته باشند، از بودن با هم بیشتر لذت می‌برند.

از پدرانشان یاد می‌گیرند
اگر میخواهید بدانید که یک مرد چطور در رابطه عمل می‌کند کافی است پدرش را بشناسید. این که آنها چگونه با هم رفتار میکنند و روابطش با همسرش چطور است می‌تواند یک پیش بینی از مرد زندگی‌تان به شما بدهد.

بخوانید :   تزیین خرما برای مراسم ختم

آنها سریع‌تر از شما هستند
زنان تجارب و خاطرات منفی و حتی استرس و اضطراب را زمان طولانی‌تری با خود نگه میدارند. در مقابل مردان با سرعت بیشتری این خاطرات را فراموش میکنند و بنابراین در حالی که شما هنوز ممکن است از حرف‌های دیشب ناراحت باشید، همسرتان اصلا آنها را به یاد نمی‌آورد.

مردان به قدردانی واکنش نشان میدهند
قدردانی همسر شما ممکن است با کاری که انجام می‌دهد کاملا متفاوت باشد. مطالعات نشان داده است که مردان دهندگی‌ بیشتری از خود نشان می‌دهند زمانی که همسران‌شان آنها را در مسائل دخالت می‌دهند و از آنها کمک می‌گیرند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي