دانلود فیلم خارجی رایگان

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان

تاريخ : 22 آوریل

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان را برای شما همراهان خوب گهر در این مطلب آماده کرده ایم.

مدل های میز پذیرایی چند تکه و مدولار گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهد در اتاق نشیمن و پذیرای خود تحول و تنوع ایجاد کنند. زیرا با چنین مبلمانی می توانید هر از چند گاهی نوع چینش میز را تغییر بدهید تا با همین کار ساده، جلوه ای متفاوت در دکوراسیون اتاق بوجود آورده باشید. اگر با محدودیت فضا روبرو باشید می توانید آنها را به راحتی در گوشه ای قرار بدهید و در مواقع مورد نیاز با چیدن آنها کنار یکدیگر میزی کامل برای پذیرایی از مهمانانتان در اختیار داشته باشید.

البته در بازار مدل های مناسب میز جلو مبلی مدولار خیلی کم پیدا می شوند و به همین خاطر شاید نتوانید شبیه مدل های زیر را در بازار پیدا کنید. در حقیقت بیشتر مدل های زیر یا هر کدام به صورت جداگانه خریداری شده و کنار یکدیگر قرار گرفته اند یا کاملا سفارشی و دست ساز هستد.

برای مثال در شکل زیر مدلی را مشاهده می کنید که از طرحی کاملا مدرن برخوردار است و در ترکیب با مبلمان مدرن اتاق نشیمن یا پذیرایی بهترین جلوه را ایجاد می کند. این میز سه تکه ای است و در قسمت زیرین هر کدام از قطعات، قفسه هایی برای نگه داری مجلات، کتاب ها و ژورنال ها در نظر گرفته شده تا محیط نشیمن همیشه مرتب و تمیز بماند.

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي