Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک ۲۰۱۴

تاريخ : ۱۱ فروردین
بازديد : 3519

اتاق پذیرایی مدرن یکی از مهمترین بخش های خانه است و جایی است که افراد خانواده در آن گفتگو می کنند، برنامه تماشا می کنند، بازی می کنند، مطالعه می کنند و … ، به همین دلیل می توان فضای شاد و دلپذیری در آن ایجاد کرد و موجبات آرامش و صمیمیت اعضای خانواده را فراهم کرد. دو جزء مهم و رایج در اتاق پذیرایی تلویزیون و شومینه هستند که  موجب صمیمیت و دلگرمی و سرگرم کردن افراد خانواده می شوند.

با توجه به موارد اشاره شده باید اتاق پذیرایی به گونه ای دیزاین شود که بیشترین آرامش و صمیمیت را به همراه داشته باشد. و در دیزاین و دکوراسیون اتاق پذیرایی باید به نیازها و سبک زندگی خانواده توجه داشته باشید. برای توجه بیشتر در اینجا نمونه هایی از دکوراسیون پذیرایی مدرن و صمیمی را برای شما آورده ایم. در تصاویر زیر به نحوه چیدمان و رنگ های بکار رفته در فضاها دقت داشته باشید!

paziraei modern1 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern2 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern3 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern4 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern5 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern6 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern7 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern8 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014 paziraei modern9 مدل های اتاق پذیرایی مدرن و شیک 2014

منبع: پارسیان هوم

بخوانید :   شاخص ترین اسرار در رابطه های جنسی زوجین
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي