مطالب پيشنهادي

مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : ۱۴ اسفند
بازديد : 404

یکی از مداحان مشهور در خصوص انتشار عکس حاشیه ساز در کنار حسین هدایتی؛ مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام این ماجرا را در مطلب زیر دنبال کنید…

مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام

431104 Gahar ir مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام

حسین هدایتی ـ مداح معروف بنی فاطمه

یکی از مداحان مشهور که این روزهای انتشار عکس‌ هایش در کنار حسین هدایتی، واکنش‌های بسیاری به همراه داشته است، می‌گوید ما در مجلس روضه از کسی نمی‌پرسیم که کیست و به کجا تعلق دارد.

انتشار عکس‌هایی از او در کنار مداحان معروفی مانند حاج منصور ارضی، سعید حدادیان، سید مجید بنی‌فاطمه این روزها بازنشر فراوانی در فضای مجازی داشته و واکنش‌های متفاوتی به همراه داشته است.

اگرچه حسین هدایتی مدعی است که خود او متولی برگزاری جلسات عزاداری بوده است، اما در این میان بسیاری هم می‌گویند مداحان هم از بذل و بخش هدایتی بی‌بهره نبوده‌اند و حتی شایعاتی مبنی بر هدیه دادن خانه به یک مداح معروف از سوی وی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

بخوانید :   دستگیری سحر تبر + علت بازداشت

 

927271 Gahar ir مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام

سید مجید بنی‌فاطمه یکی از مداحانی است که عکس او در کنار حسین هدایتی این روزهای دست به دست می‌شود، او می‌گوید:

* (در پاسخ به آیا رفاقت و رابطه‌ای با آقای هدایتی داشتید؟): با دیگران صحبت کنید و بعد به من زنگ بزنید، چون من نه سر پیازم نه ته پیاز. من در کل یک چیز را می‌خواهم عرض کنم که ما روضه‌خوانیم، ما شاید خیلی جاها برویم، نمی‌توانیم جوابگوی خیلی‌ها باشیم. ما در زندگی کسی نیستیم.

ادعای سید مجید بنی‌فاطمه در مورد حسین هدایتی

341484 Gahar ir مداح معروف : از هدایتی پول نگرفته ام

مداح معروف مجید بنی فاطمه

(در پاسخ به آن‌ طور که من متوجه شدم، شما رابطه با آقای هدایتی را تکذیب نمی‌کنید و می‌گویید بروید از دیگران بپرسید.): بروید از همان‌هایی که با ایشان ارتباط دارند و راه‌به‌راه می‌رفتند خانه‌شان و می‌آمدند و می‌خواندند و آن‌ها حسینیه داشتند، بپرسید. بنا نیست چهارتا روضه‌خوان و چهار تا مردمی را که می‌رفتند به این‌ها بگوییم که شما اینجاها رفتید، چه شد که رفتید. چیزی نیست، روضه است.

بخوانید :   قیمت جدید نان اعلام شد +‌ جدول

ببینید این هیچ ارتباطی به مسائل هیئت ندارد. یک وقتی کسی با یک تیم فوتبال سروکار دارد شما باید بروید سراغ فوتبالی‌ها و ورزشی‌ها. روضه‌خوان‌ها که با آن‌ها کاسبی ندارند. بعد هم قرار نیست کسی حرفی بزند، ما بدویم دنبال آن‌ها که دیگران چه فکری می‌کنند.

تکذیب می‌کنم که از ایشان (حسین هدایتی) پول گرفته‌ام.

اگر با کسی در ارتباط بودم، باید پولی بین ما رد و بدل ‌شود؟ من کلاً دو بار منزل ایشان برای روضه رفتم. هزاران نفر دیگر هم رفتند، یک بار هم ایشان آمده بودند جلسه ما. بنا نیست با این تعداد دید و بازدید، پولی رد و بدل شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای عجیب دیجی کالاخـریـد
+