محبوب ترین بازیکن پرسپولیس: علی کریمی

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 5 اسفند

محبوب ترین بازیکن پرسپولیس: علی کریمی

 

محبوب ترین بازیکن پرسپولیس: علی کریمی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

در برنامه نود این هفته علی کریمی عنوان محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر باشگاه پرسپولیس را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش گهر به نقل از ایسنا،برنامه نود این هفته ساعت ۲۲:۲۵ دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه رفت. در ابتدای برنامه عادل فردوسی پور توضیحاتی درباره سوال نظرسنجی برنامه داد. او گفت: امشب محبوب ترین بازیکنان پرسولیس را به نظرسنجی گذاشتیم و شب های دیگر هم محبوب ترین بازیکنان استقلال را به نظرسنجی می‌گذاریم.

سوال نظرسنجی برنامه

 

سوال برنامه این هفته به انتخاب محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس اختصاص داشت. بینندگان نود باید از میان کریم باقری، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، مهدی مهدوی کیا و علی دایی محبوب ترین بازیکن را انتخاب می‌کردند. در نهایت نیز علی کریمی با کسب ۲۸ درصد آرا محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس شد. نکته جالب در این نظرسنجی این بود که احمدرضا عابدزاده و علی دایی هر کدام ۲۱ درصد آرا را به خود اختصاص دادند و رقابت جالبی با هم داشتند.

بررسی حریفان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

 

در بخش ابتدایی برنامه با پخش گزارشی حریفان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا برسی شدند. در این گزارش عنوان شد لخویا ۴ بار مقابل تیم های ایرانی قرار گرفته است که حاصل آن ۲ برد، یک مساوی و یک شکست بوده است اما پاختاکور ازبکستان که در گروه دو حریف نفت تهران است، در سال ۲۰۱۴ به مقام قهرمانی لیگ ازبکستان رسیده است. این تیم از مجموعه ۷ بازی که مقابل تیم های ایرانی قرار گرفته است شش پیروزی کسب کرده و تنها در یک بازی متحمل شکست شده است. فولاد نیز باید در هفته نخست مقابل السدی قرار بگیرد که صدرنشین لیگ قطر است. این تیم از ۱۰ حضور خود در لیگ قهرمانان ۷ بار مقابل تیم های ایرانی قرار گرفته که حاصل آن ۲ برد، ۲ مساوی و ۳شکست بوده است. تراکتورسازی هم باید به مصاف نسف قرشی ازبکستان برود. این تیم فقط ۳ بار مقابل استقلال قرار گرفته که نتیجه آن ۲مساوی و یک شکست بوده است.

آنالیز جوانگرایی های مجید جلالی

 

جوانگرایی مجید جلالی در لیگ ایران در آنالیر این هفته مورد برسی قرار گرفت. جلالی در این فصل از یک بازیکن ۱۷ ساله و یک بازیکن ۱۶ ساله در ترکیب سایپا استفاده کرده است. او در این فصل ۳ بازیکن زیر ۱۹سال در ترکیب تیمش قرار داده و از مجموع ۱۱ بازیکن ۲۳ سالی که بازی داده است، ۸ بازیکن تجربه حضور در لیگ برتر را نداشته‌اند. جلالی در فولاد هم کارنامه درخشانی در جوانگرایی از خود به جا گذاشته است. او بختیار رحمانی را زمانی که ۱۷سال داشت در ترکیب فولاد قرار داد تا نخستین بازی خود را در لیگ برتر انجام دهد. مهرداد جماعتی، آرش افشین، ساسان انصاری، یوسف وکیا و عبدالله زاده بازیکنان دیگری هستند که از کشف های جلالی محسوب می شود.

آنالیز دیدار سپاهان و ذوب آهن

 

آنالیز بعدی برنامه به دیدار سپاهان و ذوب آهن اختصاص داشت. در این آنالیز مشخص شد یحیی گل‌محمدی تاکتیک ویژه‌ای برای مهار سپاهان طراحی کرده بود. او از هافبک های تیمش خواسته بود کمی عقب تر بازی کنند و هافبک های حریف را به زمین خودی بکشانند تا با استفاده از پاس های بلند مهاجمانش را در موقعیت گلزنی قرار دهد. ذوب آهن در اجرای این تاکتیک تا حدودی موفق عمل کرد و چندبار با حرکات کاوه رضایی فرصت گلزنی خلق کرد. رضایی در این دیدار ۴۰بار با توپ در جریان بازی قرار گرفت و به سمت دروازه حریف حرکت کرد. او ۲۳ پاس ارسال کرد که ۷۷ درصد آن ها به درستی به مقصد رسید. رضایی همچنین ۵فرصت خوب گلزنی هم به وجود آورد. قاسم حدادی فر دیگر بازیکنی بود که در این دیدار عملکرد موثری داشت. ۸۳ درصد ۵۱ پاس او به مقصد رسید که نقش مهمی در عملکرد خوب ذوب آهن داشت.

مسعود حسن زاده مهمان ویژه برنامه بود

 

بازیکن تیم ذوب آهن در ابتدای صحبت ها خود با بیان اینکه متولد فروردین ۱۳۷۰ است، گفت: حدود ۱۶ سالگی به تیم جوانان استقلال پیوستم، پس از آن به تیم داماش تهران رفتم، سپس در نفت تهران بازی کردم و پس از آن به لیگ یک رفتم و در تیم مس رفسنجان حضور یافتم و در داماش گیلان هم بازی کردم تا در نهایت در ذوب‌آهن حضور پیدا کردم.

حسن‌زاده اضافه کرد: من فوتبال رونالدو را دوست دارم و الگوی من است. من خیلی دوست دارم از ذوب‌آهن به اروپا بروم و علاقه‌ای به حضور در تیم‌های عربی ندارم. البته می خواهم در تیم ملی بازی کنم و پس از حضور در تیم ملی بتوانم لژیونر شوم.

بررسی رای محرومیت جاسم کرار

 

بخش بعدی برنامه به موضوع محرومیت جاسم کرار اختصاص داشت. محمد رضا براتی روی خط برنامه آمد و توضیحاتی درباره رای صادره کمیته انضباطی ارائه کرد. او گفت: به تعلیق درآمدن رای محرومیت کرار اشتباه بوده و کمیته انضباطی به سادگی آرای خود را دستخوش تزلزل کرده است. باشگاه استقلال نمی‌توانست درخواست تجدید نظرخواهی ویژه دهد، بنابراین رای صادر شده به هر نحوی که بود قابل بازگشت نبود و نیاز به تجدید نظر نداشت زیرا بی‌احترامی کرار به داور مسابقه کاملاً مشهود بود.

در ادامه محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال روی خط آمد و گفت: کرار در زمین مسابقه توسط داور با شدیدترین شکل تنبیه شد و محرومیت دوباره وی معنا نداشت. ما درباره مخدوش بودن رای صادره کمیته انضباطی تذکراتی دادیم، اما دوستان از این صحبت ما ناراحت شدند و محرومیت بازیکن عراقی از دو جلسه به سه جلسه افزایش دادند. بنابراین این شائبه را به وجود آمد که مستندات باشگاه استقلال به کمیته انضباطی باعث شده تا این کمیته نسبت به آن موضع‌گیری کرده و محرومیت را تشدید کرده اند.

در انتهای برنامه نیز انتخابات هیات فوتبال استان تهران برسی شد. برنامه نود گزارشی با موضوع مصاحبه های نامزد های انتخابات را پخش کرد که قبل از رای گیری از انتخابات انصراف داده بودند. در این گرازش مشخص شد دخالت های محمدحسین نژادفلاح که ریاست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران را برعهده داشت ۵ بار این انتخابات به تعویق انداخت اما در نهایت با کناره گیری او انتخابات برگذار شد. نامزد های انتخابات به چیدمان اعضای مجمع اعتراض داشتند و معتقد بودند اعضای مجمع به درستی انتخاب نشده اند و نتیجه این انتخابات از پیش تعین شده بود. بهنام ابوالقاسم پور روی خط آمد و اظهار کرد: مشخص بود که افرادی چیده شده بودند تا به شیرازی رای بدهند و او عنوان رئیس هیات انتخاب شود. چینش اعضا از قبل مهندسی‌ شده بود. کفاشیان باید برای خنده‌هایش در آن دنیا جواب پس بدهد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي