مطالب پيشنهادي

مجری های هدایتگر برنامه رمضان

تاريخ : 30 ژوئن
بازدید : 1291

مجری های هدایتگر برنامه رمضان

مجری های هدایتگر برنامه رمضان, جدید 1400 -گهر

ایسنا: برنامه‌های سحر و افطار، در زمره‌ پرمخاطب‌ترین ویژه برنامه‌های مناسبتی هستند که مجریان در بهتر شدن کیفیت آنها نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ شبکه‌های تلویزیونی امسال نیز برای ویژه برنامه‌های افطار و سحر خود مجریانی را انتخاب کرده‌اند که از این میان برخی همانند سال‌های گذشته سکان‌دار برنامه‌ها شدند و برخی بعد از سال‌ها دوری از عرصه‌ی اجرا به تلویزیون برگشته‌اند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، داریوش کاردان بعد از پنج سال دوری از اجرای تلویزیونی با ویژه برنامه افطار شبکه یک با عنوان «شهر باران» به حوزه اجرا برمی گردد.

کاردان را بیشتر به عنوان یک بازیگر می‌شناسیم، اما او پیش از این‌ها در برنامه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی اجرا داشته است. برنامه جنجالی «صندلی داغ» شبکه دو در سال ۸۴ یکی از همین برنامه‌هاست و آخرین بار نیز اجرای او را در یک ویژه برنامه انتخاباتی دیدیم.

حسن سلطانی نیز برنامه «ماه خدا» ویژه سحر این شبکه را اجرا می‌کند. او دو سال است که در این برنامه مقابل دوربین می‌رود. پیش از این فرزاد جمشیدی این برنامه را اجرا می‌کرد که حاشیه‌های شخصی رفتنش از این برنامه و به طور کلی تلویزیون را موجب شد.

سلطانی اجرای برنامه‌های معارفی را از سال ۶۹ شروع کرده است.

شبکه دو سیما اگرچه برنامه‌ای برای افطار ندارد اما برنامه‌ای ویژه با عنوان «کوی محبت» را قبل از اذان مغرب به روی آنتن می‌برد که مصطفی موسوی اجرای آن را برعهده دارد.

احسان علیخانی نیز مانند اغلب سال‌ها در شبکه سه سیما و در ویژه برنامه افطار «ماه عسل» مقابل دوربین می‌رود. او تهیه‌کنندگی این برنامه را هم برعهده دارد.

علیخانی ویژه برنامه‌های متعدد رمضانی و نوروزی را تهیه و اجرا کرده است که علاوه بر «ماه عسل» دیگر برنامه‌های تلویزیونی او عبارتند از ویژه برنامه تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک، ویژه برنامه تحویل سال نو شبکه‌های دو و سه سیما و برنامه جشن ۲۰ سالگی شبکه سه.

به گزارش ایسنا، مجید یراق بافان نیز برنامه «دم افطار» شبکه تهران را اجرا می‌کند.

«ضیافت» عنوان برنامه ویژه افطار در شبکه قرآن سیماست و مجریان اصلی این برنامه سید وحید مرتضوی و کتایون درویشی هستند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي