متن کامل استعفای کیروش از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 15 فوریه

به تازگی کارلوس کی روش از سمت خود استعفا داده است. در این مطلب متن کامل استعفای کیروش از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را منتشر می کنیم.

متن کامل استعفای کیروش از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

کارلوس کی‌روش از سمت سرمربیگری تیم ملی ایران استعفا داد، چون معتقد است که شرایط مناسبی برای صعود این تیم به دوره بعدی جام جهانی وجود ندارد.

متن استعفانامه کی‌روش به رئیس فدراسیون فوتبال ایران که توسط خبرگزاری «لوسا» پرتغال منتشر شد، به این شرح است: «با توجه به بدتر شدن شرایط کاری موجود و عمل نشدن به تعهدات، هدف‌مان یعنی صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ در معرض خطر است».

بر اساس گزارش «لوسا» کی‌روش درخواست کرده که قراردادش با موافقت طرفین در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۶ (۱۱ اردیبهشت ۹۵) فسخ شود.

در ادامه استعفانامه کی‌روش آمده است: «مسئولیت من به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، فراتر از واقعیت تمرین دادن تیم رفته است. ادامه کار البته برای من آسان است، ولی وجدانم مرا وادار به ترک این پست (سرمربیگری تیم ملی ایران) و هشدار به مسئولان (فدراسیون فوتبال ایران) می‌کند».

در ادامه استعفانامه سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان که معتقد است رفتن او کمک به گشایش منابع منجر خواهد شد، می‌خوانید: «می‌بینم که حضور من مانعی برای فدراسیون فوتبال ایران برای رسیدن به منابع مورد نیازش جهت آماده‌سازی بهینه تیم است، منابعی که ما برای ادامه پروژه‌مان به عنوان یکی از شروط توافق کرده بودیم».

بر اساس گزارش خبرگزاری «لوسا»، کی‌روش که از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده دارد و این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل رساند، برای جلوگیری از بروز هرگونه شایعه‌ای، بیانیه‌ای منتشر نکرده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي