ماجرای تیم استقلال با جاسم کرار

با وجود آنکه استقلالی‌ها به شدت دنبال حل کردن مشکلاتی که کرار به وجود آورده هستند اما این بازیکن هنوز به تهران نیامده و همچنان اعلام می کند دو یا سه روز دیگر به تهران می آید!

ماجرای تیم استقلال با جاسم کرار

به گزارش گهر از باشگاه تیم استقلال خبر می رسد که افشارزاده و امیر قلعه نویی از جاسم کرار به شدت گلایه دارند. صرف نظر از اینکه بی دلیل این بازیکن باشگاه را با مشکلات رسانه ای و فنی مواجه کرده،با وجود پیگیری های مدیران باشگاه هنوز هم به تهران نیامده و مشخص است!

کرار پس از آن مصاحبه درخواست فسخ قراردادش را با استقلال کرده بود که با حرفهای امیر قلعه نویی آن حرفها را پس گرفت اما با این وجود هنوز به تهران نیامده و حاضر نیست در کمیته انضباطی باشگاه شرکت کند.

کرار به طور کلی از ابتدای فصل تاکنون بارها غیبت کرده و تقریبا هیچگاه سر موقع به تمرینات استقلال برنگشته و این بار هم باوجود اینکه مشکلات زیادی فراهم کرد که با حضور خودش مسئولان استقلال شاید بهتر می توانستند ماجرا را مدیریت کنند اما همچنان با بد قولی به استقلال برنگشته و طی آخرین تماسی که استقلالی‌ها با او داشته اند اعلام کرده دو یا سه روز دیگر به تهران برمی گردد .

نکته بد ماجرا اینجاست که کرار از ۱۰ روز قبل، همین زمان را برای بازگشت به تهران اعلام کرده بود!

کرار پس از دیدار باسایپا به دلیل رفتار غیر ورزشی به سه جلسه  محرومیت  از لیگ برتر محکوم شد و پس از آن با مصاحبه ای انتقادی فوتبال ایران را به چالش کشید و درخواست فسخ قرارداد با استقلال را داشت.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه