دانلود فیلم خارجی رایگان

لباس های زیبا برای خانم ها در دوارن بارداری

تاريخ : 27 می

این مطلب از سایت گهر به لباس های زیبا برای خانم ها در دوارن بارداری اختصاص دارد. همچنان گهر را همراهی کنید.

.

لباس های زیبا برای خانم ها در دوارن بارداری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

.

پوشیدن این لباسهای زیبا و تن کردن آنان در دوران بارداری به خانم های باردار زیبایی خاصی می بخشد!

یکی از مسایل بسیار مهم در دوران بارداری، لباس‌هایی است که مادر آینده به تن می‌کند. تقریبا همه دوست دارند لباس‌های شیک و راحت بپوشند. در دوران بارداری اندام زن به هم می‌ریزد و نمی‌تواند زیبایی قبل را داشته باشد اما می‌تواند با پوشیدن لباس‌های مناسب تا حد زیادی این وضعیت را کنترل کند.

ما پیشنهادهای ساده‌ای داریم که بدون شک خودتان هم می‌دانید اما ما دوباره تکرار می‌کنیم تا شاید بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.

۱. بلوزهای یقه هفت

بلوزهایی که یقه هفت و باز دارند نیز برای دوران بارداری بسیار مناسب هستند. زن باردار شاید دچار بالا بودن دمای بودن باشد و وقتی لباس خنک با یقه باز در خانه می‌پوشد، آسایش بیشتری دارد. این بلوز‌ها در انواع رنگ و طرح‌ها موجود هستند.

۲. لباس ماکسی

ماکسی‌های گل‌دار و زیبایی در بازار وجود دارند که برای دوران بارداری بسیار مناسب به نظر می‌رسند. این لباس‌های بلند و گشاد حس راحتی بسیاری به فرد می‌دهد و می‌تواند آزادانه در خانه گشت بزند.

۳. لباس بلند مشکی

لباس بلند و مشکی که نرم و راحت است برای استفاده روزانه زنان باردار گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.‌‌ همان طور که می‌دانید، رنگ مشکی باعث لاغر‌تر دیده شدن اندام می‌شود و این برای خانم‌هایی که شکم‌های بزرگی دارند، راه حل خوبی است.

۴. شلوار لی

شاید کمی برایتان عجیب باشد که با آن شکم بزرگ که نوزادی زنده در داخل آن زندگی می‌کند، چطور می‌توان شلوار لیِ تنگ پوشید! اما لازم نیست شلوار تنگ بپوشید. انواع شلوار لی مخصوص دوران بارداری در بازار موجود هستند که فاق‌های مناسب شکم زنان باردار دارند و قسمت ران آن‌ها نیز تنگ نیست تا نشستن و برخاستن را برای زنان باردار دشوار کند.

۵. تاپ رکابی

تاپ‌های رکابی نیز برای دوران بارداری مناسب هستند. البته انواعی را انتخاب کنید که بلند هستند و کاملا روی شکم شما را می‌پوشانند.

۶. شلوار شش جیب

این شلوارهای راحتی نیز برای دوران بارداری مناسب هستند. جنس آن‌ها اصولا نرم است و به دلیل داشتن بند در قسمت کمر، می‌توانید تنگ یا گشاد بودن آن را با توجه به اندازه شکم خود تنظیم کنید.

۷. بلوز ژرسه

یکی از بهترین و راحت‌ترین گزینه‌ها برای پوشیدن در دوران بارداری، بلوزهای لَخت و راحت ژرسه است. این لباس‌ها در یکی دوسال گذشته بسیار زیاد شده‌اند و در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها موجود هستند و تقریبا در همه فروشگاه‌های پوشاک زنانه می‌توانید انواع آن‌ها را بیابید.

۸. طرح راه‌راه

طرح راه‌راه برای لباس بارداری بسیار جالب به نظر می‌رسد. می‌توانید برای انتخاب طرح لباس خود از تی‌شرت‌های راه‌راه استفاده کنید.

۹. سارافون گل‌دار

سارافون‌های خنک تابستانی که گل‌های ریز دارند گزینه‌های بسیار شیکی برای دوران بارداری به شمار می‌روند. این لباس‌ها علاوه بر راحتی، بسیار هم مناسب روزهای گرم بهار و تابستان هستند.

۱۰. دامن جین

دامن‌های کوتاه جین نیز برای بارداری مناسب هستند. می‌توانید برای ایجاد تنوع و رهایی از لباس‌های گشاد و راحت، انواع دامن‌های جین کوتاه را انتخاب و خریداری کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي