X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

قیمت بلیت سینما ۲۰ هزار تومان شد

تاريخ : ۳ اسفند
بازديد : 421

قیمت بلیت سینما ۲۰ هزار تومان شد. در ادامه جزییات را بخوانید

قیمت بلیت سینما قیمت بلیت سینما 20 هزار تومان شد

رئیس شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد سه فیلم نوروزی در گروه‌های سینمایی به ثبت رسید و قیمت بلیت اکران نوروزی براساس توافق پخش‌کننده و سینمادار شناور خواهد بود.
همایون اسعدیان رئیس شورای صنفی در گفت‌وگو با ما درباره جلسه امروز (۲اسفندماه) و تصمیمات شورا گفت: قرارداد سه فیلم «سه بیگانه» در گروه ماندانا ، «ماجرای نیمروز» در گروه کورش و «یک روز بخصوص» در گروه آزادی بسته شد. فیلم «خوب بد جلف» نیز پیش از این نمایش خود را آغاز کرده بود.
وی ادامه داد: از صبح چهارشنبه (۴ اسفند) فیلم سینمایی «ماحی» در گروه آفریقا اکران خود را ادامه می‌دهد و «شاباش» از این گروه تعویض می‌شود. فیلم «افسونگر» جایگزین «چهار اصفهانی در بغداد» در گروه ماندانا خواهد شد. فیلم « هلن» نیز در گروه کورش از ۴ اسفندماه به نمایش درمی آید.رئیس شورای صنفی نمایش درباره افزایش قیمت بلیت سینماها برای اکران نوروزی گفت: قیمت بلیت پایه سینماها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده است اما در آئین نامه جدید نمایش که به زودی مصوب می‌شود قرار است بلیت سینماهای ممتاز با نظر پخش کننده و سینمادار از ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان متغییر باشد. این تصمیم باعث می‌شود تا پخش کننده و سینمادار درباره فیلم اکران شده دقت لازم را انجام دهند تا براساس شرایط جغرافیایی منطقه و نیازسنجی مخاطب قیمت بلیت را به توافق برسند .

بخوانید :   زیبا کرمعلی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر / 3 عکس

قیمت بلیت بعداز هماهنگی لازم میان پخش کننده و سینمادار تعیین و به شورای صنفی نمایش اعلام می‌شود. قیمت بلیت به صورت هفتگی تغییر می‌کند و سانسی نخواهد بود.

اسعدیان درباره تغییر سرگروه های سینمایی گفت: شش گروه سینمایی در اکران نوروزی مانند  سال گذشته فعالیت می‌کنند اما بعد از اکران نوروزی  سینما آفریقا  از سرگروهی حذف و سینما قدس جایگزین خواهد شد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي