قتل دختر جوان به خاطر نرقصیدن

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 8 می

قتل دختر جوان به خاطر نرقصیدن

دو نفر از معلمان مدرسه فوری در محل حادثه حاضر شدند و قاتل را تا رسیدن نیروهای پلیس در دفتر ناظم مدرسه حبس کردند. تاکنون گزارش پلیس درباره انگیزه قاتل منتشر نشده است.

قتل دختر جوان به خاطر نرقصیدن, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

قتل این دختر به علت رد دعوت به مراسم رقص  یک دختر دبیرستانی آمریکایی در پی خودداری از قبول دعوت یکی از هم شاگردی های پسر خود برای شرکت در یک مراسم رقص، به دست وی به قتل رسید. به گزارش منابع خبری، “مارن سانچز” ۱۶ ساله، دانش آموز دبیرستان “جاناتان” منطقه «میل فورد» شهر کانکتیکات آمریکا، ساعت هفت و ۱۴ صبح امروز به وقت محلی، پس از رد درخواست یکی از همشاگردی های پسر خود برای شرکت در مراسم رقص مدرسه، توسط وی کشته شد.

قتل دختر جوان به خاطر نرقصیدن, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

به گفته یکی از معلمان مدرسه که شاهد این حادثه بود، قاتل پس از دیدن “سانچز” در راه پله مدرسه از وی خواست  همراه وی به جشن مدرسه برود و پس از رد این درخواست  توسط مقتول، دستان خود را دور گردن وی حلقه کرد و با زور وی را به سمت پایین پلکان کشید و سپس چاقوی خود را در گردن “سانچز” فرو کرد. دو نفر از معمان مدرسه فوری در محل حادثه حاضر شدند و قاتل را تا رسیدن نیروهای پلیس در دفتر ناظم مدرسه حبس کردند. تاکنون گزارش پلیس درباره انگیزه قاتل منتشر نشده است.

منبع: etedaal.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي