X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فیلم سینمایی «پژمان» ساخته می شود

تاريخ : ۱۱ اسفند
بازديد : 566

استقبال مخاطبان از سریال «پژمان» سبب ساز آن شده است که تهیه کننده این کار محسن چگینی تصمیم بگیرد فیلمی سینمایی براساس این سریال تهیه کند. این روزها پیمان قاسم خانی سرگرم نگارش فیلمنامه این اثر است و بلافاصله بعد از پایان نگارش نیز پیش تولید آغاز می شود.

1 9212 1t935 فیلم سینمایی «پژمان» ساخته می شود

بنا به اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم» داستان فیلم سینمایی «پژمان» در ادامه داستان سریال رخ می دهد و از اینجا به بعد پژمان جمشیدی را به عنوان کاراکتر اصلی در شرایطی می بینیم که به واسطه بازیگری در تلویزیون مشهور شده و همین شهرت اتفاقات جالبی را برایش رقم می زند.

طبیعی است که نقش اصلی کار را پژمان جمشیدی ایفا خواهد کرد و در کنار وی بهاره رهنما و سام درخشانی از جمله بازیگران حاضر در کار خواهند بود. در تهیه این کار شبکه سوم سیما در کنار محسن چگینی خواهد بود. هرچند هنوز معلوم نیست چه کسی کارگردانی فیلم را برعهده خواهد گرفت اما هیچ بعید نیست پیمان قاسم خانی خودش این کار را کارگردانی کند. اگر قاسم خانی به کارگردانی نرسد آن گاه این سروش صحت است که گزینه اصلی کارگردانی است.

این فیلم تابستان آینده و بعد از جام جهانی برزیل کلید خواهد خورد و با احتساب «آتش بس۲» سومین تجربه بازیگری پژمان جمشیدی به شمار خواهد آمد.

بخوانید :   عکسهای فشن شوی معلولین در تهران
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي