X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فوت دختربچه ای که در دیگ نذری افتاده بود / عکس

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۱۵ مهر
بازديد : 952

هفته پیش خبر افتادن یک دختربچه در دیگ نذری در ایام محرم در فضای مجازی منتشر شد و اما روز گذشته خبر رسید که متاسفانه دختربچه مظلوم بخاطر شدت سوختگی ( نزدیک به ۸۰ درصد) بدلیل ایست قلبی فوت کرده است.

728441 Gahar ir فوت دختربچه ای كه در ديگ نذری افتاده بود / عكس

دکتر زهرا بزرگ زاده چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کودک از حدود یک هفته گذشته از مرکزآبادان به بیمارستان طالقانی اهواز ارجاع داده شد و دارای سوختگی درجه ۲ عمیق و درجه ۳ بود.
وی افزود: این کودک حادثه دیده در ابتدای ورود به بیمارستان توسط تیم پزشکان عمومی، جراح، بیهوشی و اطفال مورد ویزیت قرار گرفت و در بخش مراقبت های ویژه سوختگی (BICU) بستری شد و به طور روزانه پانسمان های کودک تعویض می شد و درمان های دارویی انجام می گرفت.
بزرگ زاده ادامه داد: کودک هوشیار بود و غذا می خورد و با چند نوبت پاک سازی زخم و با مناسب شدن حال عمومی، آماده انجام عمل های جراحی دیگر می شد.
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز گفت: اما کودک امروز دچار مشکلات نارسایی تنفسی شد و عملیات احیا در سه نوبت انجام گرفت که ۲ نوبت موفقیت آمیز بود اما بار سوم کودک دچار ایست کامل قلبی و تنفسی شد و با تمام تلاش ها موفقیت حاصل نشد و حدود ساعت ۱۸ بعد از ظهر فوت کرد.
کودک ۳ ساله اروند کناری پنجشنبه هفته گذشته در دیگ غذای نذری در شهر اروندکنار سقوط کرد که بلا فاصله به بیمارستان اروند کنار منتقل و برای ادامه درمان به بیمارستان اختصاصی سوختگی اهواز منتقل شد.
اروندکنار در ۴۵ کیلومتری آبادان قرار دارد.

بخوانید :   پیش بینی آینده بیت کوین
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي