فروش و بازدید فوق العاده از مستند من روحانی هستم

دسته بندي : سیاست,⭐ اخبار
تاريخ : 30 آوریل

فروش و بازدید فوق العاده از مستند من روحانی هستم

مصطفی رضوانی معاون عرضه و تعاملات سفیر فیلم، با اشاره به رشد صعودی فروش مستند “من روحانی هستم” پس از تخریب‌هایی که علیه این مستند صورت گرفته است، گفت: مطالبه برای خرید “من روحانی هستم” در شبکه توزیع محصولات فرهنگی روند افزایشی داشته و این روند به صورت روزانه ادامه داد.

فروش و بازدید فوق العاده از مستند من روحانی هستم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

وی افزود: میزان فروش مستند به مرحله سودهی رسیده و تاکنون هزینه تولید مستند را جبران کرده است و از این پس فروش، این مستند برای سفیرفیلم سودآوری دارد.

معاون عرضه و تعاملات سفیر فیلم با بیان اینکه برآورد می‌کنیم تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار نفر این مستند را دیده‌ باشند، اظهار داشت: “من روحانی هستم” تاکنون در یوتیوب ۵۰ هزاربار، در مدیا فایر نیز ۵۰ هزار بار و چندین هزار بار نیز در سایت‌های داخلی دیده شده که در مجموع ۱۲۰ هزار بار دانلود شده است؛ البته از سایت‌های داخلی که این مستند را بر روی سایت خود قرار دادند، خواسته‌ایم که بردارند.

رضوانی ادامه داد: با توجه به فروش خوبی که مستند داشته و دست به دست شدن آن، در مجموع برآورد می‌کنیم “من روحانی هستم” تاکنون ۳۰۰ هزار بار دیده شده است. فروش اینترنتی مستند نیز از طریق فروشگاه اینترنتی سفیر فیلم آمار خوبی داشت که به علت افزایش حملات سایبری به سایت و فروشگاه اینترنتی سفیرفیلم با افت و خیز روبرو شده است.

وی درخواست برای اکران دانشگاهی این مستند را رو به افزایش دانست و افزود: علی رغم افزایش درخواست‌ها برای اکران دانشگاهی، متاسفانه روئسای برخی از دانشگاه‌ها و برخی مسئولان وزارت علوم به آزادی بیان اعتقادی ندارند و برای اکران این مستند مجوز نمی‌دهند و یا کارشکنی می‌کنند.

معاون عرضه و تعاملات سفیر فیلم با بیان اینکه اخیراً در دانشگاه فردوسی مشهد نیز اجازه اکران “من روحانی هستم” را نداده‌اند، گفت: تاکنون در دانشگاه‌های علامه طباطبایی، امیرکبیر، صنعتی بابل، بیرجند، علوم پزشکی شهید بهشتی و اخیرا دانشگاه فردوسی مشهد مجوز اکران این مستند را نداده‌اند.

رضوانی همچنین اضافه کرد: به دنبال برگزاری مراسم نقد و بررسی محتوای مستند “من روحانی هستم” با حضور کارشناسان سیاسی و تاریخ معاصر در دانشگاه علم و صنعت هستیم که تاکنون برخی مسئولان این دانشگاه با کارشکنی‌هایی، مجوز برگزاری این مراسم را نداده‌اند.

وی با اشاره به سخنان امروز روحانی در افتتاحیه نمایشگاه کتاب، اظهار داشت: رئیس‌جمهور در سخنان امروز خود نقد را حق همه مردم دانست و همچنین گفت هیچ کس در ممیزی بالاتر از وجدان و افکار عمومی نیست که ما از این سخنان رئیس‌جمهور خوشحال شدیم و از آن استقبال می‌کنیم.

معاون عرضه و تعاملات سفیر فیلم با بیان اینکه حرف‌های غیر تخصصی راجع به مجوز مستند زده می‌شود، تصریح کرد: چنین روال و سازوکاری در وزارت ارشاد برای گرفتن مجوز برای مستند، کلیپ‌ و تله فیلم وجود ندارد؛ حتی هیچ‌کدام از مستندهای حاضر در جشنواره سینما حقیقت نیز چه برای تولید و چه برای توزیع مجوز نداشتند، ولی در کل ما مشکلی برای دریافت مجوز نداریم.

منبع:yjc.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي