فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

همسر حاکم دبی که به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرش به لندن فرار کرده و برای حضانت فرزندانش و همچنین حکمی برای عدم ایجاد مزاحمت از طرف حاکم دبی برای وی صادر کنند.

در ادامه ماجرای این فرار و جزییات این خبر را می خوانید.

ماجرای فرار همسر حاکم دبی به انگلیس

فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

همسر حاکم دبی که به انگلیس گریخته است از دیوان عالی این کشور خواست تا حکم حمایت از یکی از دو فرزندش در برابر ازدواج اجباری را صادر کند.

بشاهدخت هیا بنت حسین همسر ۴۵ ساله محمد بن راشد آل مکتوم از دادگاه خواست تا یک حکم عدم مزاحمت به هدف جلوگیری از آزار و تهدید صادر کند. معلوم نیست او این حکم را برای چه کسی درخواست کرده است.

خانم هیا بنت حسین دختر ملک حسین، پادشاه پیشین اردن و خواهر ناتنی ملک عبدالله است.

وی با حضور در ساختمان دیوان عالی انگلیس همچنین از مقام‌های قضایی درخواست پذیرش حضانت کرد. این درخواست بدان معناست که در شرایط خاص و در مواردی که نیاز به گرفتن تصمیم مهمی هست، دادگاه سرپرستی کودکی را به عهده بگیرد.

یک مقام سفارت امارات در لندن در پاسخ به پرسش خبرنگار رویترز در مورد جزئیات درخواست شاهدخت هیا بنت حسین گفته است که دولت این کشور درباره زندگی خصوصی افراد اظهار نظر نمی‌کند.

همسر شیخ دبی که در پی دعوای شخصی و خانوادگی به لندن گریخته است در جلسه دادگاه حاضر شد، اما خود شیخ محمد در این دادگاه حضور نیافت. دادگاه برای رسیدگی به اختلافات حقوقی این زوج برگزار شده بود.

وکلای هر دو طرف تأیید کردند که جلسه امروز دادگاه برای رسیدگی به وضعیت دو فرزند شاهدخت و شیخ تشکیل شده و موضوع طلاق در آن مطرح نشده است.

همزمان با حضور هیا بنت حسین در دادگاه تجمعی علیه حاکم دبی نیز مقابل ساختمان دادگاه برگزار شد.

شیخ ۷۰ ساله دبی که همزمان نایب‌رئیس و رئیس هیأت وزیران امارات است، در سال ۲۰۰۴ با خانم بنت حسین که در آن زمان عضو کمیته بین‌المللی المپیک بود، ازدواج کرد. گفته می‌شود که شاهدخت هیا بنت حسین ششمین همسر اوست. شیخ دبی از زنان خود در مجموع بیش از ۲۰ فرزند دارد.

شاهدخت هیا در سال ۲۰۰۰ در مسابقات پرش با اسب المپیک سیدنی حضور داشت و اغلب نیز به همراه همسرش شیخ محمد در مسابقات سوارکاری سلطنتی اسکات در انگلیس شرکت می‌کرد.

فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

 

فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

 

فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

 

فرار همسر حاکم دبی به انگلیس + عکس

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه