Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فراخوان همکاری نخبگان با گروه صنعتی ایران خودرو

دسته بندي : en gahar
تاريخ : ۲۴ مهر
بازديد : 227

[ad_1]
estekhdam1 فراخوان همكاري نخبگان با گروه صنعتي ايران خودرو

آخرین آگهی های استخدام در سراسر کشور

گروه صنعتی ایران خودرو طی فرخوانی از نفرات برتر المپادها و دانشگاه ها، مبتکران، مخترعان و برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان دعوت به همکاری می کند.

به گزارش ایکوپرس، این فراخوان در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی استفاده از توان و ظرفیت علمی نخبگان و حمایت از آنان و در سال حماسه سیاسی، اقتصادی صورت می پذیرد.

دراطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو به این مناسبت بااشاره به رشد شتابان نوآوری ها در صنعت خودروسازی جهانی و لزوم استفاده از این نوآوری ها، آمده است: ایران خودرو از نخبگان گرامی می خواهد دانش خود را در اختیار صنعت خودروسازی قرار دهند تا در تمام بخش های خودروسازی مورد استفاده قرار گیرد.

گفتنی است، نفرات برترالمپاد ها و دانشگاه ها، مبتکران، مخترعان و برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان می توانند برای کسب اطلاعات بیش تر به نشانی اینترنتی http://www.ikco.com مراجعه و یا سوابق تحصیلی و شغلی خودرا به پست الکترونیکی info@ikco.com ارسال کنند.

شرایط جذب نخبگان :

فارغ التحصیلان ممتاز مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در رشته های مورد نیاز، که دارای یکی از شرایط مندرج در بندهای ذیل باشند، بدون شرکت در آزمون کتبی به مرحله بعدی (مصاحبه فنی و پرسنلی) راه خواهند یافت، لذا داوطلبانی که واجد شرایط ذکر شده زیر می باشند لازم است کلیه مدارک معتبر (تصویر مدرک تحصیلی، گواهی رتبه با تایید مدیر کل امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل و سایر مدارک را آماده و در صورت دعوت به مصاحبه ارائه نمایند.

بدیهی است در صورت ناقص بودن یا عدم اعتبار آنها، داوطلب می بایستی کلیه مراحل استخدامی را بدون توجه به بند فوق طی نماید.

برگزیدگان المپیادهای دانشجویی و دانش آموزی کشور برای المپیادهای جهانی
معدل کل ۱۷ یا بالاتر دانشگاههای روزانه دولتی
معدل کل ۱۸ یا بالاتر دانشگاههای شبانه دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور و سایر دانشگاهها
رتبه اول تا سوم دانشگاههای دولتی در مقطع کارشناسی
رتبه اول تا سوم دانشگاهها در مقطع کارشناسی ارشد

لینک سایت

[ad_2]

لینک منبع

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي