فال روزانه چهارشنبه 30 مرداد -21 Aug

فال روزانه چهارشنبه 30 مرداد -21 Aug

 

 

فروردین: شما به اشتباه فكر می‌كنید كه می‌توانید تمام روز را با تفریح كردن بگذرانید و برای انجام دادن كارهایتان وقت كافی دارید، اما در حقیقت شما باید با این فكر و خیالات مبارزه كنید. اما ماه هنوز در نشانه پرشتاب شما قرار دارد و شما توانایی این را دارید كه كارهای زیادی را به طور كامل انجام دهید. شما باید به فكر خودتان باشید و تا دیر نشده فرصت را غنیمت بشمارید. برای اینكه شما مثل یك شعبده‌باز كه از كلاهش خرگوش درمی‌آورد نمی‌توانید معجزه كنید!!

اردیبهشت: شما امروز احساس خیلی خوبی دارید. اگرچه اعتماد به نفس داشتن نشانه مثبت اندیشی است، اما این موضوع شاید برایتان كمی دردسر ایجاد كند. مشكل اینجاست كه شما بیش از اندازه به خود اطمینان دارید، این موضوع باعث شده كه زیاد كار نكنید و تنبلی شما باعث نامنظمی و آشفتگی دركارهایتان شده است. حتی اگر می‌دانید با كمتر كار كردن هم ممكن است به چیزهایی كه می خواهید برسید، ولی نباید این كار را بكنید.

خرداد: شما امروز باید بیشتر به برنامه‌ریزی‌های خود دقت كنید، چراكه شاید ندانید كه هر كاری چقدر وقت شما را میگیرد. شما خیلی دوست دارید به زور در دوره‌های كوتاه مدتی كه اصلاً نمی‌توانید در این مدت با برنامه‌هایتان هماهنگ شوید، كارهایتان را تمام كنید.  دقیقاً مثل یك خانه كاغذی كه اگر یكی از كارت‌ها خراب بشود، كل خانه فرو می‌ریزد. اگر به جای فكركردن بیكار باشید و استراحت كنید خیلی بهتر است.


تیر: امروز قبل از اینكه خیلی ولخرجی كنید موجودی حساب خود را چك كنید، برای اینكه ممكن است فكر كنید كه وضع مالیتان نسبت به همیشه بهتر شده است! اگر دوستتان و یا نامزدتان شما را ترغیب به خرید كردن می‌كند، حواستان را جمع كنید، برای اینكه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینكه شما خودتان این را می دانید، ولی قبل از اینكه دست به عملی بزنید لازم است كه حتماً پس‌اندازی داشته باشید.

مرداد: شما خودتان می‌دانید كه انسان درستكاری هستید، ولی نمی‌توانید بفهمید كه چرا خیلی سخت كار می‌كنید ولی در عوض چیز زیادی برداشت نمی‌كنید. اما در حقیقت شاید شما به اندازه‌ای كه در ظاهر نشان می‌دهید انسان كاملی نیستید، و ممكن است شما زیادی خودتان را قبول داشته باشید. خیلی خوب است كه هدف‌های بزرگ در سر داشته باشید، اما آنها نباید آنقدر غیر واقعی باشند كه نتوانید بهشان برسید و این موضوع باعث ناامیدیتان شود.

شهریور: امروز وقتی كه شما فهمیدید در این مرحله كاملاً متفاوت دیگران چه انتظاراتی از شما دارند، ممكن است در یك تنگنای اخلاقی قرار بگیرید. البته این سخن بدین معنی نیست كه شما درست برنامه‌ریزی نكرده‌اید؛ بلكه شما فقط به زمان بیشتری نیاز دارید تا از كارهای خود دفاع كنید. قبل از هركاری خوب فكر كنید، برای اینكه اگر در چنین شرایطی رفتار خود را توجیه كنید، ممكن است در مورد شما به درستی قضاوت نشود.

مهر: امروز بدن شما آدرنالین زیادی از خود ترشح می‌كند، با این حال شما احساس سبكی می‌كنید. اگرچه اكنون وقتی كه از شما درخواستی می شود سطح توانایی‌هایتان به طرز معجزه‌‌آسایی بالا می‌رود، ولی شما باز هم خودتان را خسته می‌كنید. به جای اینكه به هر خواسته‌ای كه ازتان می شود پاسخ مثبت بدهید، بهتر است زمانی زیادی را در خانه‌تان بگذرانید. اگر می‌خواهید برای مهمانی رفتن از خانه خارج شوید، اطمینان حاصل كنید كه به اندازه كافی استراحت كرده‌اید.

آبان: امروز شما می‌خواهید در نظر افراد مافوقتان خود را خوب نشان بدهید، بنابراین ممكن است كارهایی بكنید كه مدت‌ها است این كارها را انجام نمی‌دادید. اكنون هیچ چیز از چشمان منتقدانه شما پنهان نمی‌ماند، اما شما به خاطر جزئیاتی كه نتوانسته‌اید مأموریت خود را به اتمام برسانید كاملاً در خود فرو رفته‌اید. اگرچه شاید این روش انتخاب خاص شما نباشد، ولی خوب است كه كمی درد و رنج را تحمل كنید تا بعدها بتوانید سر موقع كارهای خود را تمام كنید.

آذر: امروز شما فكر می‌كنید كه هیچ كار اشتباهی انجام نمی‌دهید، اما همین اعتماد بیش از اندازه شما خود دلیلی در رد این موضوع است!! اصلاً نیازی نیست روی نقاط ضعف خود سرپوش بگذارید؛ داشتن اجرا و عملكردی خیره كننده خیلی عالی است، اما فكر نكنید كه یك اجرای عالی می‌تواند جانشین واقعیت محض بشود. شما آنقدر عاقل هستید كه كارآیی خود را بالا ببرید، اما با پنهان كردن حقیقت از نشان دادن آن فرار نخواهید كرد.

دی: صمیمیت در روابط دوستانه موقعی ایجاد می‌شود، كه تنها هدف دوستی همین باشد. شما امروز فرصت این را دارید كه روابط دوستانه عمیق‌تری برقرار كنید، ولی این اتفاق نمی‌افتد مگر اینكه فكرتان را كاملاً روی این موضوع متمركز كنید. چند نفس عمیق بكشید و حتی اگر هیج اتفاق مهمی نیز نمی‌افتد ولی باز هم در لحظه حال حضور داشته باشید. فقط بودن با كسی كه دوستش دارید بدون اینكه هیچ برنامه خاصی هم داشته باشید برای شما كفایت می‌كند.

بهمن: امروز شما دوست دارید كه تنها باشید، به خصوص اگر كسی كه شما می‌شناسیدش بخواهد به شما نزدیك شده و با شما كار كند. شما همكاری كردن با دیگران را دوست دارید، ولی اكنون به تنهایی بیشتر نیاز دارید. اگر درست برنامه‌ریزی كنید می‌توانید هر دو اینها را با هم داشته باشید. از شركت كردن در جمع دیگران هراس نداشته باشید، فقط اگر مرزهایی برای خودتان تعیین كنید می‌توانید در خلوت خود نیز در رویاهاتان غوطه‌ور شوید.

اسفند: امروز نظر دیگران در مورد كارهایتان خیلی برای شما مهم شده است، شاید دلیلش این باشد كه خود شما هم نسبت به كیفیت كارتان تردید دارید. اما نگران شدن به خاطر قضاوت‌های دیگران زیاد برایتان مفید نیست، بلكه اگر خودتان دید منتقدانه‌ای داشته باشید بیشتر به نفعتان است. هرچقدر كه قدرت تشخیص شما بیشتر بشود، اهمیت نظرات دیرگان برایتان كمتر و كمتر می‌شود.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه