مطالب پيشنهادي

فال امروز دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۱

تاريخ : ۱۳ شهریور
بازديد : 751

faal فال امروز دوشنبه 13 شهریور 91


فال روزانه متولدین فروردین

امروز صبح احساس کسالت و بی حوصلگی خواهید داشت ولی با گذشت زمان و نزدیک شدن به عصر احساس بهتری پیدا می کنید.

پیش بینی روابط شما: خودخواهی دیگران آزارتان می دهد. برای شما برقراری ارتباط با کسانی که بی دلیل بر مواضع خود پافشاری می کنند و نظرات مخالف خود را نمی پذیرند آسان نیست. توصیه می شود از بحث و مشاجره بپرهیزید تا اسباب کدورت و ناراحتی فراهم نشود.

پیش بینی شغل شما: در محل کار مشاجرات شدت می یابند و ممکن است از کنترل خارج شوند. بهتر است حتی الامکان از ایجاد چالش یا تنش خودداری کنید

 

فال روزانه متولدین اردبیهشت

امروز زمان مناسبی است که ناراحتی یا گلایه های خود را مطرح کنید و با بیان احساس واقعیتان خود را از لحاظ عاطفی تخلیه کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر نسبت به بعضی حرف ها و حدیث ها بی تفاوت باشید آرامش روحی بیشتری خواهید داشت. به واکنش ها و قضاوت های کسانی که عملا در زندگی شما نقشی ندارند حساسیت به خرج ندهید. کارهای مهم تری در زندگی شما هست که باید انجام شوند.

پیش بینی شغل شما: اگر تلاش کافی نشان دهید موفق خواهید شد. هدفی که برای آینده خود انتخاب کرده اید منطقی است ولی آسان به دست نمی آید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

قضاوت های خود را منطقی تر کنید. قبل از هر تصمیم مهم تاثیری را که این تصمیم بر زندگی آینده تان دارد در نظر بگیرید تا پشیمانی به سراغتان نیاید.

پیش بینی روابط شما: بعضی از اطرافیان شما را به دورویی یا دروغ متهم می کنند، در حالی که شما فقط می خواهید با سیاست کار کنید. یادتان باشد از دست دادن اعتماد دیگران آسان است.

پیش بینی شغل شما: امروز کارها و وظایفی خارج از چارچوب همیشگی خواهید پذیرفت. از این فرصت استفاده کنید و در کنار ایجاد تنوع، تجربه های جدیدی نیز به دست آورید.

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز با خودتان درگیر خواهید بود. اگرچه سرحال و قبراق هستید ولی نیرویی درونی شما را وادار می کند که واقع بین تر باشید و بعضی مسائل مهم زندگی خود را سبک سنگین کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر مجرد هستید، احتمالا با شخصی جذاب آشنا خواهید شد که سلایق و علایقی شبیه به سلایق شما دارد. این آشنایی در مکانی غیرمتعارف صورت خواهد گرفت.

پیش بینی شغل شما: امروز برای به دست آوردن اطلاعات موردنظر خود دیگران را تحت فشار قرار می دهید. اما هرچه اصرار شما بیشتر باشد، تمایل آنها برای همکاری کمتر خواهد شد.

فال روزانه متولدینمرداد

امروز ذهنتان تا حدی آشفته خواهد بود. تکلیفتان با بعضی مسائل مهم زندگی روشن نیست و شک و تردید آزارتان می دهد.

پیش بینی روابط شما: معمولا از نزدیکی و صمیمیت با دوستان لذت می برید، ولی امروز دوست دارید کمی فاصله بگیرید و زمانی را تنها به خودتان اختصاص دهید. حتما این کار را بکنید چون چند ساعت تنهایی و سکوت به آرامش و ثبات ذهنتان کمک خواهد کرد.

بخوانید :   تعبیر خواب کوتاه شدن مو ، تعبیر کوتاه کردن مو در خواب

پیش بینی شغل شما: ایده های شما بسیار عمل گرایانه و منطقی هستند، به همین دلیل دیگران با شنیدن آنها تحت تاثیر قرار می گیرند. امروز پیشنهادی را مطرح می کنید که مورد استقبال قرار می گیرد.

فال روزانه متولدین شهریور

نگران سلامتی کسی هستید. این نگرانی را با خوش بینی و توکل به خداوند از بین ببرید و مطمئن باشید ذهن شما قدرتی فراتر از حد تصورتان دارد. پس سعی کنید با ذهنی آرام و مثبت اتفاقات را به نفع خود تحت تاثیر قرار دهید.

پیش بینی روابط شما: کسی هست که میکوشد کارهای بد گذشته را جبران کند اما از نظر شما دیگر برای جبران دیر شده است. او را ببخشید و یادتان باشد همه افراد حق بخشیده شدن را لا اقل برای یک بار دارند.

پیش بینی شغل شما: امروز حافظه تان بسیار قوی خواهد بود. اگر می خواهید مطالعه چیزی را شروع کنید همین امروز دست به کار شوید چون شرایط مطالعه و یادگیری فراهم شده است.

فال روزانه متولدین مهر

مطمئن باشید آنچه امروز با آن روبرو هستید نتیجه تصمیمات گذشته شما است، پس از بابت تجارب تلخ کسی را سرزنش نکنید. اتفاقات شیرینی نیز در راه است که آنها هم به انتخاب های گذشته شما بر می گردند.

پیش بینی روابط شما: اگر دوست دارید یک عشق واقعی پیدا کنید، لازم است روابط اجتماعی خود را گسترش بدهید و صد البته عینک بدبینی را از جلوی چشمتان بر دارید. اعتماد به دیگران آنقدرها هم که قکر می کنید سخت نیست.

پیش بینی شغل شما: رابطه شما و همکاران از همیشه قوی تر خواهد بود. این روند دو یا چند هفته ادامه خواهد داشت پس سعی کنید از آن به سود خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

به بدن خود به اندازه کافی استراحت بدهید. تجارب و ماجراهای جدید و جالب هیجان انگیز هستند ولی می توانند شما را خسته و فرسوده کنند.

پیش بینی روابط شما: ممکن است لازم باشد برای جلب نظر کسی که دوستش دارید ریسک کنید. اگر چاشنی خلاقت و اعتماد به نفس را هم به این ریسک اضافه کنید مطمئنا تاثیری پایدار و واقعی بر او خواهید داشت.

پیش بینی شغل شما: امروز پاسخ سوالات خود را به آسانی پیدا نخواهید کرد. حتی ممکن است کسانی در روند کار شما اختلال ایجاد کنند. صبور باشید و کارها را با بردباری تمام ادامه دهید.

فال روزانه متولدین آذر

به اهداف خود فکر کنید و آینده مطلوبتان را تصور کنید تا برای انگیزه و امیدتان بیشتر شود. تا دیر نشده کاری که خودتان هم می دانید درست نیست را متوقف کنید.

بخوانید :   پیام تبریک کنکور ، تبریک قبولی در کنکور

پیش بینی روابط شما: به جای تجزیه و تحلیل رفتار دیگران سعی کنید جنبه های مثبت رفتار آنها را ببینید. کسانی در اطراف شما هستند که در صورت نیاز می توانید روی آنها حساب کنید، آنها کسانی هستند که لیاقت دوستی و آشنایی بیشتر را دارند.

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر مسئله ای مربوط به مسکن یا وام بر سر راه شما قرار دارد. خوشحال باشید چون از طریق کار یا سرمایه گذاری موفقیت هایی کم نظیر در این زمینه ها به دست خواهید آورد.

فال روزانه متولدین دی

موفقیت های کوچک ولی متوالی شما را به ادامه مسیر زندگی امیدوارکرده اند. ولی مراقب باشید به جسمتان استراحت کافی بدهید و بیش از حد توانتان کار نکنید.

پیش بینی روابط شما: هر رابطه عاطفی مملو از فراز و نشیب ها است. مشاجرات و اختلاف نظرها جزئی جدایی ناپذیر از این روابط هستند. با رفتار عاقلانه و منطقی خود ضمن حل این مشکلات، از آنها به عنوان تجاربی برای تقویت رابطه عاطفی خود بهره بگیرید.

پیش بینی شغل شما: در آمدتان بیشتر می شود. اگر به فکر دریافت یک وام هستید هرچه زودتر اقدام کنید. کار امروز را به فردا نیندازید چون ممکن است برای انجام بعضی کارها دیر شود.

فال روزانه متولدین بهمن

قدرت درونی خود را دست کم نگیرید. مسلما آنچه در اطراف شما می گذرد بر زندگیتان تاثیر می گذارد، ولی تاثیر ذهن و انرژی درونی شما بر زندگیتان نیز قابل انکار نیست. پس اجازه ندهید وقایع زندگی شما را از آنچه می خواهید دور کنند.

پیش بینی روابط شما: اینقدر نگران قضاوت دیگران نباشید. به جای آنکه همیشه به فکر جلب نظر و رضایت دیگران باشید، کاری را انجام دهید که از ته دل به آن معتقدید.

پیش بینی شغل شما: آنچه شما را ناراحت و عصبی کرده است در درازمدت به سودتان خواهد بود. به شرط آنکه اشتباهات گذشته را بپذیرید و از آنها درس بگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند

از شرایط زندگی خود گله نکنید چون این شرایط دائمی نیستند، بلکه می توانند مقدمه ای باشند برای ورود به مرحله ای جدید و البته شیرین از زندگی شما.

پیش بینی روابط شما: بر خلاف آنچه که تصور می کرده اید، اعضای یک گروه (خانوادگی،دوستان یا همکاران) شما را در جمع خود پذیرفته اند. آنها می خواهند بدانند شما چه چیزی برای ارائه کردن دارید. پس از همه قابلیت های خود استفاده کنید تا بتوانید بر ذهن آنها تاثیر بگذارید.

پیش بینی شغل شما: یک پیشنهاد شغلی مطرح می شود ولی آن را نمی پذیرید. شرایط فعلی را حفظ کنید و بلندپرواز نباشید. اجازه بدهید اتفاقات خوب به موقع سر راهتان قرار بگیرند. نه زودتر و نه دیرتر.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+