X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

اولین عکس منتشر شده از هومن سیدی و همسرش و فرزندش!

تاريخ : ۲۷ آبان
بازديد : 8858

هومن سیدی که پس از جدایی از آزاده صمدی فعالیتهای هنری بسیار و موفقی داشته همه فکر می کردند که وی هنوز هم مجرد هست! اما به یکباره حامد بهداد شب گذشته عکسی به همراه هومن سیدی و فرزندش منتشر کرد که تعجب دوستداران سیدی را برانگیخت که وی کی ازدواج کرده که الان صاحب بچه یکساله است!

533468 Gahar ir اولین عکس منتشر شده از هومن سیدی و همسرش و فرزندش!

ظاهرا هومن خان سیدی ترجیح داده که زندگی شخصی اش در سکوت خبری باشد تا وارد حاشیه نشود اما ظاهرا در این امر در کشور ایران موفق نبوده 🙂

هومن سیدی سپس خودش ترجیح داد عکس همسرش را هم منتشر کند تا مردم بیش از این کنجکاو نباشند.

314642 Gahar ir اولین عکس منتشر شده از هومن سیدی و همسرش و فرزندش!

هومن سیدی و همسرش و فرزندش

هومن سیدی در توضیح عکس همسر و فرزندش نوشت : 

هومن سیدى در واکنش به انتشار عکس دخترش در آغوش حامد بهداد در اینستاگرام خود نوشت:

دوستان عزیز و محترم
همیشه تلاش کردم به شما مردم نازنین احترام بگذارم و چیزی غیر از احترام از شما دریافت نکردم.همیشه تلاش کردم وارد حاشیه نشم اما ظاهرا این شغل بدون حاشیه بی معنیه.میخواستم توضیح ندم چرا که فکر میکردم زندگی خصوصی بنده برای کسی جذاب نیست .
دو ‌مطلب بود که فکر کردم باید درباره اش حرف بزنم تا سوال های بی شمار شما رفقا پایان بگیره.

بخوانید :   دورهمی بابک جهانبخش و همسر و دوست همسرش

یک:از همه شما فن پیج ها که تو‌این مدت تلاش کردید تا من رو حمایت کنید صمیمانه ممنونم و دستتون رو‌میبوسم اما حقیقتا از دنبال کردن خودم هیچ لذتی نمیبرم و احساس بدی نسبت به خودم و پیرامونم پیدا کردم.من یه بازیگر بسیار ساده ام که برای رشدش تلاش میکنه و مثل همه شما زندگی شخصی خودش رو داره.
پس من راضی به هیچ گونه وقت گذاشتنی از طرف کسی نیستم و ازتون تمنا دارم،خودِ با ارزشتون رو صرف زندگی و آینده پُر اهمیتتون بکنید.

دوم:وقتی با خانواده سه نفر کوچکم و دوستان صمیمی،برای گذروندن ساعتی به کافه ای رفتیم حامد بهداد عزیز عکسی رو از من و دختر نازنینم منتشر کرد که هیاهوی به پا شد.حقیقتا نمیدونستم که باید لحظه به لحظه زندگیم رو به همه توضیح بدم،همانطور که شما نمیدید.به هر حال روایت بنده از زندگی خصوصیم رو‌فقط به دلیل احترام به مخاطب تلقی میکنم و توضیح خواهم داد.مدتی است خانواده کوچکی رو‌تشکیل دادم و کمتر از یک سال که خدا به من و‌همسر نازنینم فرزندی هدیه کرده.
.باشد که تمام کودکان این سرزمین از دعای خیر مردمان سربلند بمانند. آمین

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي