مطالب پيشنهادي

عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان

تاريخ : ۲۶ مهر
بازديد : 1405

با توجه به اینکه سریال شهرزاد روانه بازار شده است در این مطلب عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

به همت شرکت پخش کننده شهرزاد در اروپا ، شرکت ای‌‌ام فیلم پرداکتشن ، فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان پهن شد.

این مراسم با حضور گسترده ایرانیان ساکن خارج از کشور و حضور عوامل فیلم از جمله آقای علی‌ نصیریان، مصطفی زمانی‌، مهدی سلطانی و تهیه کننده فیلم محمد امامی همراه بود. محمدرضا گلزار، رویا تیموریان و مسعود رایگان میهمانان ویژه این مراسم بودند. آقای حسن فتحی، کارگردان این اثر به علت مشغله کاری ،و خانم ترانه علیدوستی به علت کسالت فرزندشان متاسفانه قادر به شرکت در مراسم نشدند.

مراسم این سریال در بزرگترین سالن سینمای شهر کلن آلمان در دو سانس برگزار شد و شاهد استقبال بینظیر ایرانیان ساکن خارج از کشور بود.به گفته برگزارکنندگان از دلایل اصلی‌ انجام این مراسم ، جلب توجه حضار به قانون کپی‌ رایت و حقوق مولف و تشویق ایشان به خریدن انلاین اثر از سایت‌های رسمی‌ و معتبر بود.

BAZIGAR1 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR2 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR3 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR4 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR5 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR6 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR7 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR8 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR9 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR10 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR11 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان BAZIGAR12 عکس های جدید بازیگران در فرش قرمز سریال شهرزاد در آلمان

بخوانید :   عکسهای بازیگران در اکران مردمی درخونگاه / 15 عکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي