عکس/ عطر متناسب با ماه تولد خود را بشناسید

جستجوی عطر مناسب با سلیقه‌ی هر فرد کار آسانی نیست، اما آیا می‌دانستید علاوه‌ بر طالع بینی‌های مختلف، هر ماه‌ (با توجه به علائم نجومی)، رایحه‌ی انحصاری خود را دارد؟ پس دیگر نگران نباشید، دفعه‌ی بعد که برای خرید عطر به فروشگاه می‌روید، با اطمینان بیشتر، عطر خود را انتخاب کنید.

در ادامه همراه گهر باشید، لیستی از عطرها را متناسب با شخصیت شما منتشر کرده ایم.

فروردین

به عنوان اولین ماه، فروردینی‌ها همیشه در سطر اول مد روز هستند. آن‌ها همیشه پرشور و اشتیاق بوده و نیاز به عطری دارند که با این روحیه‌ی پرنشاط آن‌ها هماهنگی داشته باشند. بنابراین استفاده از ادکلن Tom Ford’s Orchid Soleil برای افراد متولد این ماه بهترین گزینه است. ترکیبی از ارکیده‌ی سیاه و چوب‌های پرحرارت طبیعت با گل‌های مریم و سوسن، رایحه‌ای ملایم و شیرین برای این افراد به ارمغان می‌آورد.

اردیبهشت:

بانوان اردیبهشتی بسیار جذاب، گیرا و قابل اعتماد هستند. این افراد برای شروع کار ریسک می‌کنند، اما هنگام تغییر آن بسیار محتاط می‌شوند. برای همین  استفاده از ادکلن Tocca’s Isabel به شدت به آن‌ها توصیه می‌شود. ترکیبی از گل رز، چرم و چوب گایاک که به مدرن بودن این رایحه کمک می‌کند، اما سرشار از دلربایی ویژه بوده و برای بانوان این ماه بسیار مناسب است.

خرداد:

افراد این ماه دوست دارند هر کاری را با شوخ‌طبعی انجام دهند. خواه  دلداری دادن به دوستان در شرایط سخت باشد یا رفتن به سفر! برای همین است که آن‌ها همیشه در پی انجام دادن کارهای هیجان‌انگیز و پرانرژی هستند. ترکیبی از هر نوع گل تازه و خوش‌بو با چوب صندل، رایحه‌ای را به ارمغان می‌آورد که می‌توانید در ادکلن Kate Spade’s Walk On Air پیدا کنید. این سبک عطر با سلیقه و روحیه خردادی‌های پرشور هماهنگی دارد.

تیر:

افراد متولد این ماه احساساتی و عاطفی هستند، اما وقتی همه چیز را پشت جدیتشان پنهان می‌کنند و در کل، سلیقه کلاسیکی دارند.  Nest’s Citrine ادکلنی ترکیبی از رایحه‌ی ملایم گل‌های نیلوفر آبی و فریزیا بوده که درمقابل با رایحه‌ی مرکبات و چوب‌های با ارزش تضاد ایجاد می‌کند اما رایحه‌ای ملایم، سبک‌بال و خنک برای شما ارمغان می‌آورد.

مرداد:

متولدین مرداد، همانند صورت فلکی‌شان، بهترین راهنما هستند. آن‌ها خلاق، با اعتماد به نفس بوده و دربرابر مشکلات مقاومت خوبی دارند. آن‌ها هرچه را که بخواهند، به‌دست می‌آورند. بنابراین نیاز به عطری دارند که مانند خودشان دارای ویژگی‌های خاص و برجسته‌ای باشد. با طراحی کلاسیک و سنگین بطری که گویی با سنگ‌های Glam است، ادکلن YSL’s Black Opium ترکیبی از رایحه‌ی قهوه، وانیل و گل‌های سفید شرقی است که این عطر را  به عطری خاص تبدیل کرده و این دقیقا همان رایحه‌ای است که یک متولد مرداد به آن نیاز دارد.

شهریور:

متولدین شهریور همیشه به جزئیات اهمیت می‌دهند و همین امر آن‌ها را به دقیق‌ترین صورت فلکی تبدیل کرده‌است. دیدگاه  موشکافانه‌ی آن‌ها به زندگی نشان می‌دهد که هیچ چیزی در این دنیا اتفاقی نیست. اما این زندگی ساده و از مد نیفتادنی، کسل‌کننده نیست. رایحه‌ی ادکلن Dolce & Gabbana’s Rosa Excelsa جسورانه، ظریف و مثال‌زدنی با ترکیباتی چون گل پاپایا، نرگس، رز ترکی برای افراد این ماه بسیار مناسب بوده و دقیقا نقطه‌ی مقابل کسل بودن است.

مهر:

افراد متولد این ماه شخصیتی متعادل دارند. البته با وجود این توازن در وجودشان، به راحتی می‌توانند عطر و رایحه‌ی موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند. رایحه‌ی ادکلن Stella McCartney’s Pop  کلاسیک و امروزی است. ترکیبی از چوب صندل، سدر، مشک، گل بنفشه، مریم و پلومریا بوده و توازنی از سرگرم‌کنندگی و فریبندگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

آبان:

متولدین آبان، افرادی سرشار از احساسات و بااراده هستند. آن‌ها بسیار کاردان بوده و اجازه نمی‌دهند دیگران مانع رشد و ترقی‌شان شوند. آن‌ها اصالتا تندخو اما عاشق‌پیشه هستند و با استفاده از قدرت رهبری خود به دیگران کمک می‌کنند. این بانوان فریبنده لایق ادکلن Burberry’s Brit Rhythm Floral for Her بوده تا ترکیبی از گل‌های بهاری با میوه‌های وحشی داشته باشد و رایحه‌ای به‌یادماندنی برای آن‌ها به ارمغان بیاورد.

آذر:

متولدین این ماه کنجکاو، پرتلاش و از همه مهم‌تر روشن‌فکرترین افراد در بین صور فلکی هستند. آن‌ها معمولا یک‌جا آرام و قرار ندارند، همیشه به دنبال ایجاد تنوع در زندگی بوده، درحال ابراز عشق به دیگران هستند و با دیدگاه خوش‌بینانه‌شان به مسائل می‌نگرند. پس چرا نباید به دنبال رایحه‌ای تازه و باطراوت باشید؟ استفاده از ادکلن Missoni Eau De Toilette کاملا مناسب شخصیت این افراد است، زیرا ترکیبی از رایحه‌ی مرکبات، گل‌ها و چوب‌های شرقی است و ادکلنی خاص و با طراوت مانند خود این افراد را فراهم می‌آورد.

دی:

متولدین این ماه افرادی لایق و کاردان و جدی‌ترین اشخاص در بین صور فلکی هستند. آن‌ها در زندگی‌شان مستقل هستند و برای همین، ممکن است بعضی اوقات خیره‌سر به‌نظر بیایند اما به این علت است که آن‌ها همیشه رهبر بوده و می‌دانند در زندگی چه می‌خواهند. این موضوع در مورد انتخاب عطر نیز صدق می‌کند. انتخاب ادکلن Jo Malone London’s Nasturtium & Clover با رایحه‌ی تازه و نشاط‌بخش شبدر و عطر ملایم لیمو برای بانوان جسور این ماه بسیار مناسب است.

بهمن:

متولدین بهمن افرادی ساکت و آرام بوده، اما در درون بسیار پرجنب و جوش هستند و این بدین معناست که آن‌ها لایق عطری هستند که سرزندگی را به استایل آرام و بی‌سروصدا زندگی‌شان اضافه کند. رایحه‌ی ملایم Clean Air by Clean که برگرفته از ترکیب آب و هوای نشاط‌بخش کوه‌های هیمالیا با شکوفه‌های ترنج، فریزیا و صد تومانی بوده، با روحیه‌ی آرام متولدین بهمن سازگار است.

اسفند:

متولدین این ماه افرادی اجتماعی بوده و به واسطه‌ی استعدادهای هنری‌شان، هوش اجتماعی بالایی دارند. آن‌ها همیشه در سپری کردن اوقاتشان در کنار خانواده و دوستان تعادل را رعایت می‌کنند و باید عطری را انتخاب کنند که درعین دلربایی، باطراوت هم باشد. خوشبختانه، ادکلن Philosophy’s Live Joyously همه‌ی خواسته‌ی آنان را برآورده می‌کند، زیرا ترکیبی از رایحه‌ی نارنگی و گل صدتومانی صورتی بوده و نشاط و ظرافت زنانگی خاصی به دنبال دارد.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه