مطالب پيشنهادي

عکس سلفی باعث سقوط یک زوج از صخره شد

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : 13 آگوست
بازديد : 669

عکس سلفی باعث سقوط یک زوج از صخره شد

یک زن و مرد ۳۱ ساله که برای زیباترشدن عکس سلفی‌شان بدون توجه به نوار امنیتی به لب پرتگاهی ۱۴۰ متری در غربی‌ترین نقطه اروپا رفته بودند، به پایین سقوط کردند.


زوج لهستانی در هنگام گرفتن عکس سلفی در خالی از صخره به پایین پرت شدند و جان باختند که دختر ۶ ساله و پسر ۵ ساله این زوج شاهد سقوط پدر و مادر خود بودند. خانم مونیکا دولیان، کنسول لهستان شامگاه دوشنبه۲۰ مرداد به روزنامه “پابلیکو” در پرتغال گفت: این اتفاق روز شنبه افتاده است. “کابو دا روکا” در غربی‌ترین نقطه پرتغال در ساحل اقیانوس اطلس، محل حادثه بوده است. صخره یادشده ۱۴۰ متر از سطح آب‌های آزاد ارتفاع دارد. این محل در ۴۰ کیلومتری لیسبون، پایتخت پرتغال واقع شده است. 

عکس سلفی باعث سقوط یک زوج از صخره شد, جدید 1400 -گهر

صخره‌های کابو دا روکا در پرتغال (محل حادثه)بر اساس اطلاعات منتشرشده، این زوج ۳۱ ساله که از سال‌ها قبل در پرتغال زندگی می‌کردند، از نوار امنیتی رد شده و برای گرفتن عکس بهتر به لب پرتگاه رفته‌اند. یک زوج گردشگر اسپانیایی حادثه را دیده‌اند و بلافاصله کودکان را برداشته و مقام‌های محلی را در جریان گذاشته‌اند. عملیات گسترده برای یافتن جسد قربانیان همان روز شنبه نتیجه داد. این زوج در یک شکاف صخره‌ای پیدا شدند. اجساد اما به دلیل شرایط بد جوی روز یکشنبه بیرون کشیده شدند.

منبع: بهار نیوز

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي