Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکس رضا قوچان نژاد در کنار خواننده لس آنجلسی در BBC فارسی

تاريخ : ۲ فروردین
بازديد : 2182

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در ویژه برنامه نوروزی بی بی سی فارسی در کنار یک خواننده لس آنجلسی نشست و گپ زد.

رضا قوچان نژاد در تیم چارلتون انگلیس بازی می کند. این ملی پوش خوب فوتبال ما با گل زیبایش به کره جنوبی زمینه ساز صعود ایران به جام جهانی شد اما ظاهرا قوچان نژاد در مورد برخی رسانه های فارسی زبان از سوی مسئولان فدراسیون و تیم ملی توجیه نشده است. قوچان نژاد در ویژه برنامه نوروزی بی بی سی فارسی حاضر شد و در کنار خواننده لس آنجلسی نشست و گپ و گفتی صمیمانه داشت!

در زیر عکس قوچان نژاد را در کنار منصور خواننده لس آنجلسی مشاهده می کنید.

به گزارش دانا در ایجاد این قاب ناموزون شاید کمترین تقصیر متوجه رضا قوچان نژاد باشد زیرا او سال ها در خارج از ایران زندگی کرده و حساسیت های مردم داخل ایران و نظام جمهوری اسلامی را نمی شناسد بنابراین بهتر است فدراسیون فوتبال و مسئولانش در این زمینه بیشتر دقت کنند و بازیکنان خارج نشین و دعوت شده به تیم ملی را توجیه کنند

. تیم ملی که سرپرست دو شغله دارد و مهدی محمد نبی دبیر فدراسیون که وقت کافی برای رسیدگی به این امور را ندارد. حسینی روابط عمومی فدراسیون هم در کل زیاد به بازی گرفته نمی شود و فقط مسئول سفر رفتن است!

بخوانید :   فرزند رضا قوچان نژاد به دنیا آمد

1 e04335e6 92a6 427d bd03 0a57431554cf عکس رضا قوچان نژاد در کنار خواننده لس آنجلسی در BBC فارسی

منبع: افق نیوز

 

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي